نمناک اخباراقتصاد وام 30 میلیونی مسکن مهر ابلاغ شد
مسکن مهر ، وام مسکن مهر
افزایش 5 میلیون تومانی وام مسکن مهر ابلاغ شد و متقاضیان مسکن مهر برای اطلاع از مشمولیت این افزایش به بانکهای عامل مراجعه نمایند.
تاریخ انتشار : 5 بهمن 1393
بازدید : 5,539 نفر

بالاخره بانک مرکزی مصوبه شورای پول و اعتبار در خصوص افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر را به بانکهای عامل ابلاغ کرد؛ در این ابلاغیه آمده است:

« شورای پول و اعتبار با افزایش سقف فردی تسهیلات مسکن مهر از 250 به 300 میلیون ریال، صرفاً برای طرح های نیمه تمام بانک های عامل (با اولویت طرح های در شرف اتمام که به تشخیص بانک عامل با افزایش سقف فردی مربوطه به اتمام می رسند، با هدف تبدیل عقد مشارکت مدنی به فروش اقساطی و تسریع در وصول اقساط تسهیلات اعطایی) موافقت نمود.
ضمن اینکه بانک مسکن نیز تا سقف کلی مصوب شورای پول و اعتبار مورخ 08/11/1392 (به میزان 500،000 میلیارد ریال) می تواند نسبت به افزایش سقف فردی یادشده اقدام نماید.
(سقف فردی یادشده مشمول طرح های تکمیل شده بانک مسکن که هنوز تبدیل به فروش اقساطی نشده اند ازجمله برای 293،420 واحد بانک مسکن نمی شود.)»
 
ابلاغ وام 30 میلیون تومانی مسکن مهر
با توجه به اینکه افزایش سقف تسهیلاتی برای اولین بار به عهده بانکهای عامل گذاشته شده است، متقاضیان مسکن مهر برای اطلاع از اینکه پروژه آنها مشمول افزایش 5 میلیون تومانی تسهیلات مسکن مهر شده است می توانند به بانکهای عامل مراجعه نمایند.

وام 30 میلیونی مسکن مهر ابلاغ شد

وام 30 میلیونی مسکن مهر ابلاغ شد
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 12
برگرفته از مسیرآنلاین - /م
این مطلب مفید بود ؟ 8 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف