یارانه

میزان وام دریافتی با یارانه نقدی یاراکارت چقدر است؟

تاریخ انتشار : 28 خرداد 1396کد مطلب : 51419زمان مطالعه : 1 دقیقه
مطمئنآ برای خیلی از افراد جای سوال است که با مبالغ مختلف یارانه چقدر می توانند وام بگیرید؟

مبلغ وام با ضمانت یارانه نقدی

همزمان با واریز هفتاد و ششمین مرحله یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار، سیف رئیس کل بانک مرکزی خبر از ابلاغیه جدید به بانک ها برای پرداخت وام تا سقف 5 میلیون تومان به یارانه بگیران داد.

 حال با وجود گذشت حدود یک هفته از این ابلاغیه بانک ها هنوز استرات پرداخت وام خرید کالا را به مشتریان خود نزده اند و منتظر تامین منابع برای پرداخت وام هستند.
 
حال با این اوصاف میزان تسهیلات به سرپرستان خانوار براساس تعداد اعضای خانوار از یک میلیون و 260 هزار تومان شروع و تا 5 میلیون تومان ادامه می یابد.
 
همچنین باز پرداخت یاراکارت 36 ماهه و با سود 18 درصد و از محل واریز یارانه خواهد بود که در این بین بانک ها می توانند برای ضمانت بیشتر از مشتریان سفته و ضامن درخواست کنند که در صورت قطعی یارانه مشکلی برای باز پرداخت وام ایجاد نشود.
 
علاوه بر این امکان انتقال و برداشت وجه نقد از یاراکارت وجود ندارد و تنها سرپرستان خانوار می توانند برای خرید و تامین نیازهای خود از این کارت استفاده کنند.
 
در حال حاضر بانک کشاورزی جز اولین بانک ها در اجرای طرح یاراکارت است که در رزوها و هفته های آتی سایر بانک ها نیز به لیست پرداخت کننده تسهیلات اضافه می شوند.
 
جزئیات یاراکارت براساس تعداد اعضای خانوار به شرح جدول زیر است:
 
یارانه
 

میزان وام دریافتی با یارانه نقدی یاراکارت چقدر است؟

4.376
این مطلب مفید بود ؟6511
برگرفته از میزان آنلاین - / ل
برچسب :
وبگردی