نمناک اخبارحوادث نجات راننده وانت له شده زیر چرخ های کامیون + تصاویر
کامیون ، تصادف کامیون
در پی تصادف شدید دو خودرو کامیون و وانت در جاده ورامین که در آن خودرو وانت کاملا له شد راننده وانت به طور معجزه آسایی نجات یافت.
تاریخ انتشار : 16 اسفند 1393

در پی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر برخورد یک دستگاه خودروی کامیون کشنده ماک با یکدستگاه خودرو وانت پیکان ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران عصر دیروز آتش نشانان ایستگاه 86 را راهی محل حادثه در جاده ورامین، نرسیده به پل فیروزآباد کرد.
 

تصادف تریلی

رمضان حلوایی فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه در این باره گفت:بر اثراین حادثه هر دو خودرو به زمین کشاورزی حاشیه جاده منحرف و متوقف شده بودند و راننده خودرو وانت پیکان به نام محمدرضا-ع 50 ساله قبل از رسیدن نیرو های عملیات توسط حاضرین در محل از خودرو خارج و توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شده بود.
 

تصادف شدید


وی افزود:راننده خودروی کامیون به نام جمشید-س 60 ساله نیز که از ناحیه کمر دچار آسیب دیدگی شده بود که توسط آتش نشانان به محل امن جاده منتقل شد.
حلوایی خاطرنشان کرد:آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه اقدام به قطع جریان برق خودروها کردند و پس از انتقال خودروها به پارکینگ و پاکسازی محل حادثه با تحویل خودروها به عوامل راهور به ماموریت خود پایان دادند.

نجات راننده وانت له شده زیر چرخ های کامیون + تصاویر

نجات راننده وانت له شده زیر چرخ های کامیون + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 25
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 22 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف