نمناک اخبارحوادث جزئیات واژگونی و حریق نفت کش 30 هزار تنی در کرمان
واژگونی نفت کش ، آتش سوزی
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان در مورد جزئیات حریق و واژگونی نفت کش 30 هزار تنی در محور سیرچ جزئیاتی ارائه داد.
تاریخ انتشار : 2 شهریور 1396

واژگونی نفت کش در مسیر سیرچ کرمان

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان از واژگونی و دچار حریق شدن یک دستگاه نفتکش در محور سیرچ به سمت کرمان خبر داد.

"علی عسکری"  گفت:امروز دوم شهریورماه در ساعت 2 و 11 دقیقه یک یک دستگاه نفتکش با حجم بار سی هزار لیتر از نوع نفت سفید در محور سیرچ به سمت کرمان دچار حریق شد.

وی از اعزام 6 دستگاه خودروی آتشنشانی از 4 ایستگاه به محل حادثه خبرداد و عنوان کرد:تیم های اطفاء حریق سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان به محض رسیدن به محل حادثه با توجه به نوع مواد سوختی مایع که با واژگون شدن نفتکش دچار حریق شده و در محیط و اطراف محل حادثه در حال پیشروی بود، سریعا عملیات اطفاء حریق و محصور سازی حریق را در دستور کار عملیاتی خود قرار دادند.
مدیر عامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان ادامه داد:آتشنشانان با اقدامات سریع از پیشروی بیشتر آتش جلوگیری و در نهایت پس از سی دقیقه تلاش20آتش نشان شهر کرمان این حریق گسترده را اطفاء کردند.
وی خاطر نشان کرد:راننده نفتکش که به شدت دچار آسیب و سوختگی شده بود که در ابتدای حادثه توسط یکی از رانندگان عبوری به بیمارستان منتقل شده بود.

جزئیات واژگونی و حریق نفت کش 30 هزار تنی در کرمان

جزئیات واژگونی و حریق نفت کش 30 هزار تنی در کرمان
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 3
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف