نمناک فرهنگ و هنرچهره ها واکنش احسان علیخانی به فیلم منتشر شده از مرتضی پاشایی
حسرت مرتضی پاشایی ، مرتضی پاشایی
احسان علیخانی در گفتگوی تلفنی با برنامه تلویزیونی گلخانه ضمن تسلیت در مورد حسرت مرتضی پاشایی گفت و از مردم خواست تا آرامش را به خانواده مرتضی پاشایی بازگردانند.
تاریخ انتشار : 24 آبان 1393

روز گذشته احسان علیخانی تهیه کننده و مجری برنامه ماه عسل به عنوان مهمان تلفنی برنامه گلخانه  بود، احسان علیخانی در مورد خواننده تیتراژ ماه عسل گفت:در ابتدا به خانواده محترم و صبور پاشایی تسلیت میگم، چراکه در تمام روزهای سخت فرزندشان صبور بودند و تکلیف ما این است که شرایط آرامی را برای خانواده اش فراهم کنیم. 

مرتضی پاشایی
 
وی ادامه داد:من از سال 92 با او دوست شدم و او تیتراژهای برنامه ی سه ستاره و ماه عسل را خواند.
علیخانی تصریح کرد:امروز روز سختی بود، من ساعت هفت صبح بیمارستان به ملاقاتش رفتم و تا برگشتم ساعت نه خبر فوتش را فهمیدم و آخرین قاب تصویری که از صورتش به ذهنم مانده لحظه ای است که با توجه به مریضی اش هنوز لبخند میزد.
وی اظهار داشت:شب تاسوعا تا دیر وقت پیشش بودیم و او هم هنوز هوشیار بود، مرتضی یک حسرت بزرگ داشت آن هم  رفتن به کربلا و نجف بود و حتی ویزایش هم آماده بود.مرتضی بی اندازه صبور بود و تسلیم محض شرایطش شده بود وقتی ازش پرسیدم تو چه فرقی با ما داری؟ گفت من هیچ فرقی نکردم فقط از هر ثانیه ی زندگیم از نگاه مادرم گرفته تا همه چیز لذت میبرم.
وی گفت:من در فضای مجازی فیلم ها و عکس های از لحظه های آخر مرتضی دیدم تو رو خدا خانواده ی مرتضی را برای لحظه هایی رهاشون کنیم بگذاریم در آرامش باشند.
علیخانی افزود:خوشا به حال مرتضی که انقدر با عزت و آبرو رفت.
وی در پایان گفت:آدم هایی ماندگار می شوند که دردی دارند و تیراژ پایانی ماه عسل زمزمه های حال و روز خود مرتضی پاشایی بود.
مرتضی پاشایی صبح روز جمعه 23 آبان ماه در بیمارستان بهمن تهران دار فانی را وداع گفته و خیل طرفداران و دوستدارانش را سوگوار کرد.

واکنش احسان علیخانی به فیلم منتشر شده از مرتضی پاشایی

واکنش احسان علیخانی به فیلم منتشر شده از مرتضی پاشایی
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 390
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 368 22
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف