احسان علیخانی

واکنش احسان علیخانی به درآمد هنگفت از ماه عسل

تاریخ انتشار : 4 تیر 1394کد مطلب : 16763زمان مطالعه : 1 دقیقه
روزهای گذشته خبری مبنی بر درآمد هنگفت احسان علیخانی از برنامه ماه عسل منتشر شده بود که علیخانی این خبر را تکذیب کرد.
احسان علیخانی به انتقاداتی مبنی بر درآمد برنامه ماه عسل واکنش نشان داد.
علیخانی در میان گفتگو با مهمانان شب پنجم رو به دوربین از بی مهری عده قلیلی گلایه کرد که غیر منصفانه انگشت اتهام را به سمت تیم سازنده ماه عسل نشانه گرفته اند و از هر گونه تهمت، توهین و افترا فروگذار نکرده اند.
 
احسان علیخانی
وی گفت:صدا و سیما این روزها بودجه ندارد، اما کارشناس زیاد پیدا کرده است. جهت اطلاع آنهایی که فکر می کنند سازمان صدا و سیما، خانه پدرم است و ما را متهم به استفاده از بیت المال می کنند می گویم که برنامه حامی مالی دارد و ما به هیچ وجه بدون نظارت مسئولین شبکه، مجاز به انجام کاری نیستیم. تمام گروه و عوامل با زبان روزه و در اوج گرما تلاش می کنند تا یک ساعت برنامه روی آنتن برود و مزد کارشان را دریافت می کنند؛ اما این حجم از اتهام ها و توهین ها دل عوامل ماه عسل را می شکند. حداقل این یک ماه تهمت نزنید، توهین نکنید و به ناحق قضاوت نکنید.
علیخانی ادامه داد:در حال حاضر درامد فیلم برداری مجالس عروسی از یک تهیه کننده با سابقه ی تلویزیون بیشتر است، برخی گمان می کنند تلویزیون خانه ی پدر بنده است. بی معرفتی و صحبت هایی که در اطرافمان می بینیم ومی شنویم دل انسان را به درد می آورد. 
 

حرفهایی که منطبق با واقعیت نیست. من نباید در مورد بحث مالی برنامه حرفی می زدم چراکه سازمانی داریم که قاعده ی ان مشخص است. 

واکنش احسان علیخانی به درآمد هنگفت از ماه عسل

4.4920
این مطلب مفید بود ؟808112
برگرفته از جام جم سیما - / ک
نظرات
وبگردی