نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون واکنش احسان علیخانی به درآمد هنگفت از ماه عسل
احسان علیخانی ، ماه عسل
روزهای گذشته خبری مبنی بر درآمد هنگفت احسان علیخانی از برنامه ماه عسل منتشر شده بود که علیخانی این خبر را تکذیب کرد.
تاریخ انتشار : 4 تیر 1394
احسان علیخانی به انتقاداتی مبنی بر درآمد برنامه ماه عسل واکنش نشان داد.
علیخانی در میان گفتگو با مهمانان شب پنجم رو به دوربین از بی مهری عده قلیلی گلایه کرد که غیر منصفانه انگشت اتهام را به سمت تیم سازنده ماه عسل نشانه گرفته اند و از هر گونه تهمت، توهین و افترا فروگذار نکرده اند.
 
احسان علیخانی
وی گفت:صدا و سیما این روزها بودجه ندارد، اما کارشناس زیاد پیدا کرده است. جهت اطلاع آنهایی که فکر می کنند سازمان صدا و سیما، خانه پدرم است و ما را متهم به استفاده از بیت المال می کنند می گویم که برنامه حامی مالی دارد و ما به هیچ وجه بدون نظارت مسئولین شبکه، مجاز به انجام کاری نیستیم. تمام گروه و عوامل با زبان روزه و در اوج گرما تلاش می کنند تا یک ساعت برنامه روی آنتن برود و مزد کارشان را دریافت می کنند؛ اما این حجم از اتهام ها و توهین ها دل عوامل ماه عسل را می شکند. حداقل این یک ماه تهمت نزنید، توهین نکنید و به ناحق قضاوت نکنید.
علیخانی ادامه داد:در حال حاضر درامد فیلم برداری مجالس عروسی از یک تهیه کننده با سابقه ی تلویزیون بیشتر است، برخی گمان می کنند تلویزیون خانه ی پدر بنده است. بی معرفتی و صحبت هایی که در اطرافمان می بینیم ومی شنویم دل انسان را به درد می آورد. 
 

حرفهایی که منطبق با واقعیت نیست. من نباید در مورد بحث مالی برنامه حرفی می زدم چراکه سازمانی داریم که قاعده ی ان مشخص است. 

واکنش احسان علیخانی به درآمد هنگفت از ماه عسل

واکنش احسان علیخانی به درآمد هنگفت از ماه عسل
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 919
برگرفته از جام جم سیما - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 807 112
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف