نمناک فرهنگ و هنرچهره ها واکنش الهام چرخنده به انتشار تصاویر خصوصی اش
الهام چرخنده ، الهام چرخنده با چادر
الهام چرخنده بازیگر زن سینما و تلویزیون با حضور در کمیسیون فرهنگی مجلس ناگفته های جدیدی را از انتخاب حجاب برتر و برنامه هایش بیان داشت. الهام چرخنده در ادامه از نحوه انتشار تصاویر خصوصی اش در دوران متاهلی اش سخن گفت.
کمیسیون فرهنگی مجلس در جلسه ای از الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون به خاطر انتخاب حجاب برتر تقدیر کرد.
الهام چرخنده گفت:بسیاری از افراد از من می پرسند چگونه یک شبه چرخیده ام! در پاسخ به این افراد گفته و می گویم من 12 سال است که به حجاب چادر معتقد بوده ام و خانواده ای دارم که اغلب در رشته الهیات تحصیل کرده اند، تنها امروز ظاهرم با چادر شبیه درونم شده است.
جلسه قدردانی از الهام چرخنده به پاس ترویج فرهنگ ایرانی و اسلامی در میان جوانان  به همت فراکسیون زنان، کمیسیون فرهنگی و اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی در کمیسیون فرهنگی با حضور اعضای این کمیسیون، فراکسیون زنان مجلس  و مسئولان سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.
 

الهام چرخنده

 
الهام چرخنده، بازیگر سینما و تلویزیون در ادامه ضمن تشکر از برگزاری این جلسه گفت:باید ببینیم از نظر ارزش گذاری و زهرایی بودن کجا هستیم و به این جمله حضرت آقا توجه کنیم که می فرمایند "فرهنگ عین هوای کشور است".
وی افزود:بسیاری از افراد از من می پرسند چگونه یک شبه چرخیده ام (چنانچه فامیلی بنده هم به گونه ای است که به آنها اجازه تبع شاعری می دهد) در پاسخ به این افراد گفته و می گویم من 12 سال است که به حجاب چادر معتقد بوده ام و خانواده ای دارم که اغلب در رشته الهیات تحصیل کرده اند، تنها امروز ظاهرم با چادر شبیه درونم شده است.
بازیگر سینما و تلویزیون بر همین اساس تصریح کرد:من طی این مدت از رکن تقوا یعنی حجاب دور بوده ام اما این بار با علم به عرصه آمده ام.
وی در ادامه با اشاره به مطالعات، تحقیقات و سفرهایی که در زمینه اعتقادات خود انجام داده است، گفت:سفرهای زیادی به خارج از کشور داشتم و عرفان ها و عقاید متفاوت را مورد مطالعه قرار داده و مستندسازی کرده ام که در طی این مسیر بارها به من پیشنهاد حضور در فیلم های اروپایی و یا در سفرم به هند پیشنهاد بازی در یک فیلم بالیوودی شد که من آنها را رد کردم.
چرخنده ادامه داد:اکنون می بینیم که چگونه بعضی افراد بازیچه دنیای لائیک می شوند و با انکار هویت خود به صورتی ناشایست در عرصه های اجتماعی حضور پیدا می کنند و باعث الگوگیری جوانان ما می شوند لذا اکنون رسالت مهمی بر دوش من قرار گرفته است.
 
الهام چرخنده
 
این بازیگر سینما و تلویزیون در ادامه اظهار داشت:زمانی که به خارج از کشور سفر کردم برج میلادی وجود نداشت و وقتی برگشتم در کنار تغییرات جدید شهر مثل ساخت برج میلاد شاهد دختران و زنانی بودم که مبدل به یک چهره عروسکی شده بودند! این در حالی است که ما تصور می کنیم در خارج از کشور آرامش بسیاری وجود دارد در حالی که در واقعیت آنها از زن با عفت و مرد با غیرت ایرانی هراس دارند.
 وی در ادامه با بیان اینکه از من می پرسند چرا چادری شده ام در حالی که باید از دیگران پرسید چرا بی حجاب شده اند، گفت:یک کلام حضرت آقا باعث شد انرژی زیادی به من برای ادامه راهم منتقل شود و آن این بود که "زهرایی یعنی ایستادگی یک نفر در برابر همه و در یک کلام صراحت و شجاعت تو را ستایش کرده و برایت دعا می کنم" همین جمله باعث می شود که من با دستان خالی و بدون هچی و فقط با اتکا به ذکر "یا زهرا" با افتخار باعث شوم 3 هزار و 900 نفرم مزین به پوشش چادر شوند.
چرخنده در ادامه به طرح های خود در زمینه تبلیغ حجاب اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد:اگر خدا بخواهد قصد دارم مجوز بگیرم تا بتوانم سازمان فرهنگی و هنری تأسیس کنم تا کارآموخته های عرصه سینما و فرهنگ در آن فعالیت داشته باشند، تا کنون نیز به شهرهای زیادی سفر داشته ام و همواره مورد استقبال مردم و حمایت بسیج قرار گرفته ام.
این بازیگر سینما و تلویزیون در ادامه مشکل اساسی خود را در این راه "شک و شوک" مردم عنوان و تصریح کرد:بعضی افراد به تغییر من شک دارند و برخی دیگر در شوک هستند اما من می گویم که هم اکنون با دو پسرم زندگی می کنم و عکس های شخصی که در شبکه های اجتماعی و از رسانه های خارجی منتشر می شود عکس های زمان متأهلی بنده بوده که ممکن است آنها با خریدن همسر من به این عکس ها دست پیدا کرده باشند لذا من به حمایت شما احتیاج دارم.

واکنش الهام چرخنده به انتشار تصاویر خصوصی اش

واکنش الهام چرخنده به انتشار تصاویر خصوصی اش
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 1344
برگرفته از خبرگزاری خانه ملت - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 1126 218
نظر کاربران
بردیا

بردیا

الهام خانوم امید وارم ظاهر وباطن همه ما یکی باشد.

پاسخ دادن 49 12
حمید رضا

حمید رضا

آقا بردیا خودتو درست کن نمی خواد از دیگران ایراد بگیری

پاسخ دادن 23 33
زهره

زهره

عزیزم واقعا افرین امیدوارم همه ی خانومای کشور به زودی باتوهم فکر بشن واز بیحجابی راحت بشیم ناگفته نمونه بازیتونم عالیه حرف ندارید :-*

پاسخ دادن 20 17
سارا

سارا

سلام خواهر...واقعاحرفت درسته...ایشالله همه باحجاب بشن‌‌.همه ی دختران ایرانی....افرین به الهام چرخنده

پاسخ دادن 18 13
آهو

آهو

باسلام . به خانم الهام چرخنده و امثال ایشون واقعا افتخار می کنم و برای کسانی که از سر جهالت و نادانی و ... به ایشون تهمت می زنند و القاب زشت به ایشان می دهند متاسفم . امیدوارم همیشه سلامت باشند و از گزند دشمنانشان در امان حق

پاسخ دادن 14 18
ندا

ندا

سلام سرکارخانوم الهام زهرایی واقعانمونه ای اززهرایی شدن هستی ای کاش همه زهرایی باشیم بگو یادها...

پاسخ دادن 13 18
زهرا محمدزاده

زهرا محمدزاده

خانم چرخنده بسیار خوشحال شدم که به این بینش رسیده آید امیدوارم دیگر بازیگران خانم هم که خودشان را گم کرده اند و عروسک خیمه شب بازی شده اند به راه بیایند

پاسخ دادن 11 15
علی داور

علی داور

حالا چرا فقط تعریف و تمجید ها منعکس شده!!!!!!!!!!!!

پاسخ دادن 15 3
محسن

محسن

سلام خانم چرخنده ایکاش ب یکباره بعد از اوای باران چادری نمیشدید و کمی صبر میکردید تا سوژه رسانه ها نشوید ب هرحال راهتان را با قدرت ادامه دهید

پاسخ دادن 1 2
هانی

هانی

خانم چرخنده واقعا به شما افتخار میکنکم

پاسخ دادن 3 4
فاطمه

فاطمه

خانم الهام زهرایی این تغییر شما باعث شد در راهم ثابت قدم تر از قبل باشم و امیدوار به آینده ای روشن با ظهور امام زمانم (انشاءالله )

پاسخ دادن 2 2
رزقرمز

رزقرمز

سلام خانم چرخنده،واقعا برای بعضیا متاسفم که میان از گلشیفته حمایت میکنن،وبی حجاب شدنشو یه حق و ازادی میدونن،،حتی خیلیا میگن زندگی خودشه به ما چه؟

پاسخ دادن 2 2
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف