نمناک اخبارسیاست واکنش به شایعه شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی
سردار سلیمانی ، سردار قاسم سلیمانی
سرلشکر فیروزآبادی درباره شایعه پراکنی های اخیر نسبت به شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت: سردار سلیمانی، محبوب همه جبهه ها است و از سردار قاسم سلیمانی مراقبت های خوبی می شود و خودش هم در مواضع امنیتی خوبی قرار دارد.
تاریخ انتشار : 15 بهمن 1394

واکنش سرلشکر فیروزآبادی به شایعه شهادت سردار سلیمانی

سردار سرلشکر سید حسن فیروزآبادی ظهر امروز در حاشیه مراسم بزرگداشت سرلشکر سلیمی در جمع خبرنگاران درباره شایعه پراکنی های اخیر نسبت به شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت:سردار سلیمانی، محبوب همه جبهه ها است.

وی افزود:همه مردم مسلمان چه ایرانی، سوری، افغانی و غیره و همچنین مردم مظلوم یمن او را دوست دارند، حاج قاسم یک بسیجی بود که به جنگ رفت و در جبهه ها سرلشکر سلیمانی شد.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح تصریح کرد:سردار سلیمانی بلد است که چگونه سازماندهی کند و بجنگد و در برابر سخت ترین دشمنان موانع ایجاد کند.

فیروزآبادی ادامه داد:وقتی داعش می خواست کردستان عراق را بگیرد و مردم کردستان حالت حیرت زده داشتند حضور حاج قاسم در آنجا که ظرف ساعتی نیروهایش را پای کار آورد، مانع حضور داعش در کردستان عراق شد.

وی تاکید کرد:مشخص است که این ویژگی ها و آثار دشمنان او را به توطئه و حیله می اندازد اما او با قدرت، هدف و راهی که دارد را دنبال می کند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزود:از سردار قاسم سلیمانی مراقبت های خوبی می شود و خودش هم در مواضع امنیتی خوبی قرار دارد.

سردار قاسم سلیمانی

سرلشکر فیروزآبادی

وی گفت:آمریکایی ها به سمت ضربه زدن به حاج قاسم حرکت می کنند اما خودشان هم می دانند که این تهدیدات برای آرامش دل خودشان است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد:سردار سلیمانی از فرماندهان صف مستحکم صاحب الزمان (عج) است.

فیروز]ابادی درخصو.ص مرحوم سرلشکر سلیمی نیز با بیان اینکه او تا آخرین روزهای حیاتش علی رغم بیماری، بسیار منظم بود و به مسئولیت های خودش توجه داشت گفت:او کسی بود که وقتی نیروها و مسئولین در سوسنگرد در محاصره بودند، این محاصره را شکست و نام او با ستاد جنگ های نامنظم در دفاع مقدس عجیب شد.

وی تصریح کرد:اگر بخواهیم به فرماندهان ستاد کل نمره بدهیم، یقینا سرلشکر سلیمی یکی از بالاترین نمرات را خواهد گرفت.

واکنش به شایعه شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

واکنش به شایعه شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 62
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 56 6
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف