نمناک ورزشفوتبال واکنش تند و تیز مهدی رحمتی به صحبت های قلعه نویی!
مهدی رحمتی ، امیر قلعه نویی
مهدی رحمتی دروازه بان تیم استقلال تهران با انتشار پستی در اینستاگرام خود واکنش تندی نسبت به صحبت های امیر قلعه نویی در برنامه نوروز فوتبالی نشان داد.
تاریخ انتشار : 14 فروردین 1395
بازدید : 4,013 نفر

واکنش تند و تیز مهدی رحمتی به صحبت های قلعه نویی!

امیر قلعه نویی روز گذشته با حضور در برنامه نوروز فوتبالی در شبکه ورزش در خصوص سید مهدی رحمتی از استقلال در فصل گذشته گفت:«رحمتی سال قبل در لیست من بود و می توانید از افشارزاده بپرسید. من به او گفتم تو کاپیتان تیم هستی و چند بار به دیدن من آمد و گفتم برود ساکش را بردارد و بیاید سر تمرین اما او خواسته ای داشت که اگر قبول می کردم اصول مربیگری ام را زیر سوال گذاشته بودم. او گفت مربی دروازه بانان تیم حمید بابازاده باشد کریم بوستانی نباشد که این در حیطه اختیارات او نبود. البته این بحث را خواهشی مطرح کرد. با این وجود اگر من خواسته اش را قبول می کردم، اصول مربیگری ام زیر سوال می رفت. به همین دلیل او از تیم جدا شد.»

امیر قلعه نویی

حالا رحمتی در مقام پاسخ به این اظهارات متنی را در صفحه اجتماعی خود به این شرح منتشر کرده است:

«بازی های نخ نما شده، نقشه های تکراری با "نقاب"های فریبنده اما من و هواداران واقعی استقلال همین امروز به فوتبال نرسیدیم که فریب این ترفندها را بخوریم!

بعد از بازی با پدیده حرف هایی زدم که خیلی زود نشانه هایش را دیدیم. واقعیت ها و مستندات افشا خواهد شد، پس فعلا فقط به استقلال فکر می کنیم تا به وقتش خاطرات شنیدنی از افراد و اطرافیانشان را تعریف کنیم و "نقاب" از چهره آنها برداریم!

"حرف" نزده را همیشه می توان زد.»

مهدی رحمتی

واکنش تند و تیز مهدی رحمتی به صحبت های قلعه نویی!

واکنش تند و تیز مهدی رحمتی به صحبت های قلعه نویی!
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12
برگرفته از جام جم/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف