نمناک ورزشفوتبال اعتراض رونالدو به تعویض شدنش با الفاظ رکیک
تعویض رونالدو ، بازی لاس پالماس
در بازی رئال مقابل لاس پالماس کریس رونالدو در دقیقه 72 تعویض شد که از این موضوع ناراحت شد و واکنش خوبی نشان نداد.
تاریخ انتشار : 6 مهر 1395

رونالدو پس از تعویض چه گفت ؟

شبکه تلویزیونی کواتروی اسپانیا ادعا کرده که کریستیانو رونالدو پس از تعویض شدنش در بازی شنبه شب کهکشانی ها برابر لاس پالماس که با تساوی 2 بر 2 خاتمه یافت، هنگام تعویض شدن با لوکاس واسکز از الفاظی رکیک برای نشان دادن اعتراض خود به تصمیم زین الدین زیدان، سرمربی کهشکانی ها استفاده کرده است.

تعویض رونالدو

نارضایتی رونالدو از تعویض شدن اش


رونالدو در دقیقه 72 این بازی خارج از خانه هنگام پی بردن به تصمیم زیدان برای بیرون کشیدن او از زمین بازی با ناراحتی میدان را ترک کرد و در مسیر رفتنش به سمت نیمکت کهکشانی ها غرولندی هم انجام داد. شبکه کواتروی اسپانیا با لب خوانی کلماتی که رونالدو به زبان آورد، ادعا کرده است که او هنگام رفتن به سمت، بدون آنکه با زین الدین زیدان چشم در چشم شود، خطاب به گارسیا کوی، یکی از دستیاران زیزو گفت:«چرا من؟ من که هر کاری انجام دادم تا 2 بر یک جلو بیفتیم... این چه وضع مزخرفی است».

طبق ادعای شبکه کواترو، رونالدو به گفتن این جملات بسنده نکرده و نارضایتی اش را اینگونه ادامه داده است:«لعنت! (یک لفظ رکیک)... هنوز 20 دقیقه دیگر مانده است، 20 دقیقه!»

تعویض رونالدو در بازی رئال برابر لاس پالماس فرصت گلزنی در 20 دقیقه پایانی را از او گرفت تا آمار او ضعیف تر از قبل شود. رونالدو در شش هفته سپری شده از فصل جدید لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا تنها یک گل زده و بدترین شروع خود را در لالیگا تجربه کرده است.

زیدان درباره عصبانیت رونالدو هنگام تعویض نیز گفت:این عقیده شماست و من اینطور فکر نمی کنم. واضح است که رونالدو دوست دارد همه بازی ها تا انتها حضور داشته باشد ولی این وظیفه من است که به فکر بازیکنانم بخصوص کریس باشم. سه شنبه بازی با دورتموند در پیش است و او باید گاهی اوقات استراحت کند.این مسئله چیزی را عوض نمی کند.

اعتراض رونالدو به تعویض شدنش با الفاظ رکیک

اعتراض رونالدو به تعویض شدنش با الفاظ رکیک
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از تسنیم -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف