نمناک ورزشفوتبال واکنش علی دایی به ماجرای برنامه فیتیله
علی دایی ، اینستاگرام علی دایی
علی دایی سرمربی تیم صبای قم واکنش و موضع گیری به توهین برنامه فیتیله را در اینستاگرام خود تکذیب کرد.

تکذیب موضع گیری علی دایی

با توهین برنامه فیتیله به آذری زبانها و موضع گیری مقامات و مردم آذربایجان خبر های زیادی در رسانه ها منتشر شده و برخی از آنها نیز به نقل از افراد مشهوری همچون علی دایی گنجانده شده است.اماپس از آنکه در برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی اظهاراتی به نقل از علی دایی خطاب به رییس سازمان صدا و سیما منتشر شد سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت:آنچه در برنامه فیتیله اتفاق افتاده را به نقل از رسانه ها متوجه شده ام. بی شک بی احترامی و توهین به هر فرد و قومیتی محکوم است ولی آنچه در برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی به نقل از من و در قالب بیانیه و موضع گیری در این باره منتشر شده کاملا کذب است.

علی دایی


دایی ادامه داد:من آذری زبانم و به اصالتم افتخار می کنم و بالاتر از آن خود را یک ایرانی می دانم و هر فرد و قومیتی در قالب ایرانی بودن با هم برادر و یا خواهرند. می دانم که در صدا و سیما هم درباره آن اشتباهات تصمیماتی گرفته شده و انشاالله در آینده شاهد چنین اتفاقاتی نخواهیم بود.
دایی در پایان ضمن اعلام اینکه قطعا پیگیری قانونی در خصوص این اکاذیب را انجام خواهد داد یادآور شد:چنانچه مطلبی برای گفتن باشد مثل همیشه از طریق رسانه های معتبر و رسمی مطرح می کنم و انتشار از طریق منابع غیر معتبر خود دلیلی بر غیر واقعی بودن آن است.

علی دایی ، واکنش علی دایی به توهین برنامه فیتیله

واکنش علی دایی به ماجرای برنامه فیتیله
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 80
برگرفته از صفحه اجتاعی علی دایی-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 64 16
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف