نمناک ورزشفوتبال واکنش علی پروین به پخش تقلید صدایش از 20:30
علی پروین ، مهرداد میناوند
مهرداد میناوند مدافع پیشین تیم ملی به خاطر تقلید صدای علی پروین ،سلطان پرسپولیس در تماس با وی از او عذرخواهی کرد.
بازدید : 5,531 نفر

تقلید صدای علی پروین توسط مهرداد میناوند

مهرداد میناوند در قسمتی از برنامه 20:30 شنبه شب ،نوع حرف زدن علی پروین را تقلید کرده بود که پخش این فیلم در این برنامه به واکنش تند وی منجر شد.

وی در صفحه اجتماعی خود نوشت:«علی پروین، تا عمر دارم شاگرد مرام تو هستم. امشب دیدم توی بخش خبری ٢٠:٣٠ یه چیزی پخش شد که دلم گرفت و متأسف شدم واسه اونایی که شیطنت کردن رو با تمام وجود دوست دارن!صحنه ای بود که من از نوع حرف زدن علی پروین تقلید می کردم، خیلی ناراحت شدم دیدم توی رسانه ملی انقدر خلاقیت و سوژه کمه که دوستان واسه پرکردن وقت مردم به این سوژه هایی که کاملا شخصی هستن و هیچ ربطی به بقیه ندارن متوسل میشن.

بعد از پخشش فورا با آقای پروین تماس گرفتم و ایشون وقتی با خنده به من گفت "خوشحال هم شدم"، انگار همه دنیا رو به من دادن و خوشحالم از اینکه با بزرگواری و معرفت یه اسطوره ای مثل علی پروین، تیر آقایونی که همیشه با شیطنت و موش دووندن میخوان بین ما ها رو شکرآب کنن به سنگ خورد.»

از همینجا محکم می گم:"علی پروین، تا زمانی که زنده ام شاگرد مرام و معرفت و مردونگی شما هستم."

 واکنش میناوند

حال رضوانی خبرنگار ورزشی 20:30 به دیدار علی پروین رفت و با او درباره پخش این فیلم صحبت کرد. رضوانی به خبرآنلاین گفت:علی پروین از پخش این فیلم ناراحت نشد. او گفت من خودم از طرفداران برنامه 20:30 و برنامه خارج از گود هستم و وقتی فیلم را دیدم بیسار خوشحال شدم و خندیدم.

کسانی که علی پروین را می شناسند می دانند او اهل شوخی است. پروین همواره با دوستان و اطرافیان خود شوخی می کند. او حتی بارها تعربف کرده است که میناوند به خانه آنها تماس گرفته است و با تقلید صدای او با محمد پروین صحبت کرده و او را سرکار گذاشته است. پروین در دوران مربی گری در پرسپولیس بارها با بازیکنان به مشکل خورده است که بعد از دو روز فراموش کرده و بازیکن خاطی را به تیم برگردانده است. اطرافیان پروین همواره او را به عنوان فردی با گذشت می شناسند که خیلی سخت از کسی ناراحت می شود.

واکنش علی پروین به پخش تقلید صدایش از 20:30

واکنش علی پروین به پخش تقلید صدایش از 20:30
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از خبرآنلاین و جام نیوز-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف