نمناک ورزشفوتبال واکنش ها به مرگ “هادی نوروزی” کاپیتان پرسپولیس
هادی نوروزی ، مرگ هادی نوروزی
هادی نوروزی کاپیتان 30 ساله و جوان پرسپولیس بر اثر ایست قلبی در بیمارستان آتیه تهران درگذشت . در این مطلب تمامی واکنش ها به خبر فوت ناگهانی “هادی نوروزی” را می خوانید.
بازدید : 27,221 نفر

واکنش ها به درگذشت هادی نوروزی

در پی درگذشت ناگهانی هادی نوروزی بازیکن و کاپیتان جوان پرسپولیس اهالی فوتبال نسبت به این ضایعه واکنش نشان دادند.

بهت محسن بنگر در بیمارستان آتیه

محسن بنگر در بیمارستان آتیه

لحظاتی بعد از خبر درگذشت هادی نوروزی

بیمارستان آتیه

نورمحمدی:یکی از بهترین دوستانم را از دست دادم

کاپ؛ مدافع تیم پرسپولیس گفت:یکی از بهترین دوستانم را از دست دادم.

رضا نورمحمدی که از صبح امروز در بیمارستان آتیه حضور پیدا کرده بود پس از اعلام خبر درگذشت هادی نوروزی، در حالیکه به شدت اشک می ریخت مقابل بیمارستان نشسته بود.

وی اظهار داشت:هیچ حرفی برای گفتن ندارم. متاسفم که یکی از بهترین دوستانم را از دست دادم. هادی یک دوست واقعی و به تمام معنا بود.


پیام تسلیت برانکو ایوانکوویچ برای درگذشت هادی نوروزی

ورزش3؛ برانکو که دقایقی پیش از این خبر مطلع شده است، گفت:این تراژدی بزرگ را به جامعه ورزش ایران تسلیت می گویم. ما یک ورزشکارجوان، ممتاز، خوش اخلاق و متعصب را از دست دادیم و من کلمه ای در توصیف این فقدان بزرگ ندارم. برای خانواده نوروزی صبر آرزو می کنم و امیدوارم روح او در شادی و آرامش باشد.

سرمربی پرسپولیس که از شدت تاثر قادر به سخن گفتن نبود در پایان بازهم این ضایعه را به هواداران پرسپولیس تسلیت گفت.

صفحه اینستاگرام پرسپولیس نیوز بعد از خبر درگذشت هادی نوروزی

اینستاگرام پرسپولیس


پیام تسلیت فدراسیون فوتبال برای درگذشت هادی نوروزی

افکارخبر؛ فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران به مناسبت فوت ناگهانی هادی نوروزی، بازیکن ارزنده فوتبال کشورمان، پیام تسلیتی به این شرح منتشر کرد:
هادی نوروزی، بازیکن ارزنده و کاپیتان پرسپولیس دیشب بر اثر سکته قلبی درگذشت. فدراسیون فوتبال این ضایعه بزرگ را به جامعه ورزش، فوتبال و هواداران باشگاه پرسپولیس و خانواده وی تسلیت می گوید.


پیام تسلیت علی دایی

فارس؛ علی دایی طی پیامی اعلام کرد:خبری بهت آور ،پنجشنبه تقویم ها را ویران کرد. کاپیتان نجیب پرسپولیس رفتنش هم مثل همه روزهای بودنش ساده و آرام بود. باورش سخت است ولی فوتبال مان در عزای یکی از بهترین هایش رخت سیاه برتن کرده است. برای تسلیت گویی جملات گنگ و بی معنا شده اند.در غم بازماندگان شریکم.


پیام تسلیت کمیته ملی المپیک

سایت کمیته ملی المپیک؛ در پی درگذشت هادی نوروزی، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران، کمیته ملی المپیک درگذشت این ورزشکار با اخلاق را تسلیت گفت.
پیام تسلیت کمیته ملی المپیک به شرح زیر است:
درگذشت فوتبالیست با اخلاق و مردمی تیم ملی و فوتبال پرسپولیس چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می نشیند، ولی برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره ای جز تسلیم و رضا نیست. کمیته ملی المپیک این ماتم جانگداز را به خانواده محترم ایشان، جامعه ورزش، جامعه بزرگ فوتبال، فدراسیون فوتبال، باشگاه پرسپولیس و تمامی هواداران این باشگاه بزرگ صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفرکرده علو درجات طلب می کند. روحش شاد و یادش گرامی.


پیام وزارت ورزش و جوانان


" انا لله و انا الیه راجعون "

و هر از گاه در گذر زمان در گـذر بی صـدای ثانیـه های دنیـای فانـی، جـرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می دهد.

در گذشـت ناگهـانی فوتبـالیست ارزنده با اخلاق کشورمان هادی نوروزی چنان دردناک است که در باور نمی گنجد اما در برابر تقدیر و خواست باری تعالی چاره ای جز تسلیم و رضا نیست.

وزارت ورزش و جوانان ضمن عرض تسلیت این ماتم جانگداز به خانواده محترم آن مرحوم و اعضا باشگاه  پرسپولیس، برای آن عزیز سفر کرده علو درجات طلب می کند.


سکوت بازیکنان تیم ملی برای درگذشت نوروزی

بازیکنان تیم ملی که صبح روز چهارشنبه خود را آماده حضور در تمرین ریکاوری می کردند با شنیدن خبر درگذشت ناگهانی هادی نوروزی، کاپیتان پرسپولیس در بهت بزرگی فرو رفتند.

غم از دست دادن این همبازی، بازیکنان تیم ملی را به شدت ناراحت کرد و در چهره تک تک آنها این ناراحتی مشخص بود.

بعد از صرف صبحانه، کارلوس کی روش از بازیکنان خواست 10 دقیقه زودتر در سالن حاضر شوند.

پس از حضور بازیکنان در سالن، سرمربی تیم ملی از بازیکنان خواست ابتدا یک دقیقه به احترام هادی نوروزی سکوت کنند و برای آرامش او دعا کنند.

واکنش ها به فوت هادی نوروزیپس از این سکوت سنگین که با ناراحتی بازیکنان  و اعضای کادر فنی همراه بود، کی روش سخنانی گفت.


پیام فدراسیون اسکی

فدراسیون اسکی ایران درگذشت هادی نوروزی کاپیتان محجوب و با اخلاق تیم فوتبال پرسپولیس را به خانواده محترم ایشان، باشگاه پرسپولیس و تمامی هواداران این باشگاه بزرگ تسلیت گفته و برای آن مرحوم، مغفرت و علو درجات را از خداوند متعال و برای بازماندگانش صبر جمیل و اجر جزیل آرزومند است.


پیام باشگاه گسترش فولاد

روابط عمومی باشگاه گسترش فولاد تبریز با صدور پیامی درگذشت ناگهانی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران را تسلیت گفت.
متن پیام به شرح ذیل است:
وداع نابهنگام بازیکن و کاپیتان با اخلاق و خوش آتیه تیم فوتبال پرسپولیس تهران، اهالی ورزش کشور را با شوکی بزرگ روبرو ساخت. بامداد 9 مهر ماه، زندگی ورزشکاری به برگ پایان خود رسید که همواره تعصب و اخلاق را، خطی مشی خود قرار داده بود و از آن رو، فقدان این بازیکن ارزشمند، ضایعه ای اندوه بار برای فوتبال کشور به شمار می رود.

بدینوسیله، مدیریت، اعضای کادرفنی ، بازیکنان و همکاران باشگاه ی گسترش فولاد تبریز، درگذشت "هادی نوروزی" را به خانواده داغدار ایشان، باشگاه مردمی و پرطرفدار پرسپولیس و تمامی اهالی فوتبال کشور تسلیت می گوید. خداوند متعال روحش را غریق رحمت نماید و برای بازماندگان صبری جمیل را مسألت داریم.


واکنش کارلوس کی روش به درگذشت هادی نوروزی

پس از حضور بازیکنان در سالن، کارلوس کی روش در جمع بازیکنان اظهار داشت:امروز، روز ناراحت کننده، بسیار غمگین و جانگدازی برای تک تک ماست.
وی افزود:یک دوست، یک برادر و یک هم تیمی خوب مان را از دست دادیم. از شما می خواهم به احترام هادی بایستید و یک دقیقه سکوت کنید و برای آمرزش وی دعا کنید. از خداوند بزرگ عاجزانه درخواست می کنیم که این دوست عزیز، این پسر خوب، این برادر عزیز و این پدر مهربان را مورد رحمت و مغفرت خودش قرار بدهد.


پیام علی کفاشیان

فارس؛ علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال ایران در پیامی درگذشت نوروزی را تسلیت گفته و از این ضایعه برای اهالی فوتبال به تلخی یاد کرد.

کفاشیان درگذشت کاپیتان جوان پرسپولیس را به جامعه فوتبال، هواداران این تیم و خانواده نوروزی تسلیت گفته و برای انها از خداوند طلب صبر کرد.


پیام تسلیت باشگاه های نفت و صبا برای درگذشت هادی نوروزی

فارس؛ مدیریت، کادر فنی و بازیکنان باشگاه گسترش فولاد تبریز نیز ضمن تسلیت به خانواده نوروزی با بازماندگان ابراز همدردی کردند.

* پیام تسلیت باشگاه نفت در پی درگذشت مهاجم پیشین این تیم

خبر درگذشت هادی عزیز مجموعه باشگاه نفت را در بهت و حیرت فرو برد. مهاجم دوست داشتنی پیشین نفتی ها چیزی جزء خاطرات خوب از خود در این باشگاه به یادگار نگذاشته بود.

مدیران، کارکنان، کادرفنی و بازیکنان نفت تهران ضمن ابراز تسلیت و همدردی با خانواده و بازماندگان هادی نوروزی، این ضایعه بزرگ را به جامعه ورزش، فوتبال کشورو باشگاه پرسپولیس تسلیت می گوید و از خداوند منان طلب آمرزش آن زنده یاد و طلب صبر برای بازماندگان آن مرحوم را دارد.


تسلیت علی کریمی برای درگذشت هادی نوروزی

در پی درگذشت هادی نوروزی کاپیتان تیم پرسپولیس، علی کریمی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

هوای دلم مثل هوای امروز خطه مان ابری است…
خداحافظ رفیق…
به خانواده هادی عزیز و جامعه ورزش تسلیت میگم
روحت شاد

اینستاگرام علی کریمی


واکنش تند امید عالیشاه به درگذشت هادی نوروزی

در پی درگذشت هادی نوروزی کاپیتان تیم پرسپولیس، عالیشاه در صفحه اینستاگرام خود نوشت:«در حیرتم از مرام این مردم پست این طایفه زنده کش مرده پرست. تا هست به ذلت بکشندش به جفا ،،،، چون مرد به حسرت ببرندش سر دست! اینو واسه اون دسته هوادارنماهایی نوشتم که آنقدر به هادی عزیز فشار اوردن که این اتفاق باورنکردنی بیفته، فقط از خدا عاجزانه می خواهم به خانوادش صبر بده ، تسلیت.»

اینستاگرام امید عالیشاه


واکنش المیرا شریفی مقدم مجری شبکه خبر به درگذشت هادی نوروزی

در پی درگذشت هادی نوروزی کاپیتان تیم پرسپولیس، عالیشاه در صفحه اینستاگرام خود نوشت:«در حیرتم از مرام این مردم پست این طایفه زنده کش مرده پرست. تا هست به ذلت بکشندش به جفا ،،،، چون مرد به حسرت ببرندش سر دست! اینو واسه اون دسته هوادارنماهایی نوشتم که آنقدر به هادی عزیز فشار اوردن که این اتفاق باورنکردنی بیفته، فقط از خدا عاجزانه می خواهم به خانوادش صبر بده ، تسلیت.»

اینستاگرام المیرا شریفی مقدم


واکنش اینستاگرامی چهره ها و ورزشکاران به درگذشت هادی نوروزی

 


تسلیت جامعه فوتبال و هنرمندان به مناسبت درگذشت نوروزی
تسلیت جامعه فوتبال و هنرمندان به مناسبت درگذشت نوروزی
تسلیت جامعه فوتبال و هنرمندان به مناسبت درگذشت نوروزی
تسلیت جامعه فوتبال و هنرمندان به مناسبت درگذشت نوروزی
تسلیت جامعه فوتبال و هنرمندان به مناسبت درگذشت نوروزی
تسلیت جامعه فوتبال و هنرمندان به مناسبت درگذشت نوروزی
تسلیت جامعه فوتبال و هنرمندان به مناسبت درگذشت نوروزی

 هادی نوروزی

هادی نوروزی

واکنش ها به مرگ هادی نوروزی کاپیتان پرسپولیس

واکنش ها به مرگ “هادی نوروزی” کاپیتان پرسپولیس
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 139
این مطلب مفید بود ؟ 134 5
نظر کاربران
پوریا

پوریا

خیلی خیلی ناراحت شدم واقعا سخته من از طرف خودم این واقعه رو به تمام مردم ایران به خصوص خانواده این عزیز تسلیت عرض میکنم

پاسخ دادن 24 1
Mohammad

Mohammad

وی چرا اینطوری شده همش جوان ها دارن فوت میکنن مثل مرتضی پاشایی که در سن ۳۰ سالگی فوت کرد علی طباطبایی که ان هم در سن ۳۰ سالگی فوت کرد من خیلی از فوت اقای نوروزی ناراحت شدم خدا رحمتش کنه.

پاسخ دادن 21 4
من

من

باورش سخته

پاسخ دادن 6 1
محمد

محمد

هميشه ارام و ساكت بودي و آرامشت دلم را قرص ميكرد و وقتي با همان سكوتت تنهايمان گذاشتي بند دلم را پاره كردي ارامش أبدي را برايت ارزو دارم روحت شاد

پاسخ دادن 8 0
ستاره

ستاره

تسلیت میگم به خانواده هادی نوروزی وتمامی هواداران تیم پرسپولیس

پاسخ دادن 9 0
نرگس   rv

نرگس rv

خیلی ناراحت کننده و سخت .من این واقعه را به مردم ایران و خانواده محترم شان تسلیت عرض می کنم روحشان شاد ویادشان گرامی باد گلچین روزگار چه با سلیقه است می چیند آن گل را که در عالم نمونه است

پاسخ دادن 5 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف