نمناک ورزشگوناگون همسر لیلا رجبی به سیم آخر زد!
لیلا رجبی ، همسر لیلا رجبی
مربی و همسر لیلا رجبی به انتقادها و صحبت هایی که درباره همسر او صورت گرفته است واکنش نشان داد .
تاریخ انتشار : 16 آبان 1395
بازدید : 5,111 نفر

همسر لیلا رجبی به سیم آخر زد

لیلا رجبی با نام تولد تاتسیانا ایلیوشچانکا ورزشکار پرتاب وزنهٔ بلاروسی الاصل با تابعیت ایران است. تاتسیانا ایلیوشچانکا، فرزند الکساندر و زادهٔ شهر ویتبسک کشور بلاروس است. او برای کشور زادگاهش مقام های نایب قهرمانی سال 2005 پرتاب وزنه باشگاه های اروپا در پرتغال و نفر چهارم جوانان جهان در جامائیکا را به دست آورد. تاتسیانا در زمان برپایی یکی از اردوهای تیم ملی ایران در بلاروس با پیمان رجبی، دوندهٔ دو سرعت ایرانی آشنا شد و در سال 1386 با او ازدواج کرد و پس از دریافت تابعیت ایرانی و گرایش به دین اسلام، با نام لیلا رجبی در بوشهر زندگی می کند.
مربی و همسر لیلا رجبی با انتقاد از صحبت هایی که درباره همسر او صورت گرفته است، گفت:«از این پس هرشخصی به او توهین کند با من طرف است.»
 
همسر لیلا رجبی

 لیلا رجبی قهرمان دو و میدانی

پیمان رجبی درباره صحبت هایی که در خصوص خداحافظی لیلا رجبی از دوومیدانی صورت می گیرد، اظهار داشت:«خداحافظی لیلا از دوومیدانی قطعی است. در این چند روز گذشته صحبت زیادی در این مورد انجام شده است. من نمی دانم چرا با او این گونه رفتار می شود. معمولا کسی که می خواهد از دنیای ورزش خداحافظی کند، از او تشکر می کنند و مراسم برای او می گیرند اما در حال حاضر دیواری کوتاه به مانند لیلا رجبی پیدا کرده اند و هر کسی یک طناب می اندازد و بالا می رود اما من اجازه این کار را نمی دهم.»

رجبی با انتقاد از توهین هایی که به در روزهای اخیر به لیلا رجبی انجام شده گفت:«او 8 سال برای ایران مدال گرفت اما مسئولان فقط می گفتند او یک خارجی است. از مدال های لیلا استفاده کردند و همزمان به او توهین هم کردند. از حضورش در ایران تبلیغات سیاسی زیادی کردند. لیلا رجبی فقط به خاطر پیمان رجبی به ایران آمد. من واقعاً نمی دانم چرا به او توهین می کنند در حالی که افتخار زیادی را برای ایران کسب کردند.»

مربی و همسر لیلا رجبی در ادامه افزود:«اگر به لیلا رجبی توهین می کنید و می گویید او خارجی است پس چرا به تیم ملی دعوت می شود؟ چرا در این سال ها یک بار از لیلا تقدیر نشد. آدم هایی هستند که چندین بار از آن ها تشکر شده است. لیلا بعد از سال ها رکورد خیلی خوبی را در پرتاب وزنه بانوان ایران زد و به نام ایران مدال گرفت. او در بازی های آسیایی اولین مدال بانوان دوومیدانی کار را کسب کرد. چرا آن زمان هیچ کس از او تشکر نکرد؟ مگر او باعث افتخار ورزش و بانوان ایران نشد؟ او برای پرچم ایران تلاش کرد حالا چرا بعضی حرف از بی غیرت بودن او می زنند؟ لیلا در این سال ها از هیچ چیز برای موفقیت ایران کم نگذاشت و عادلانه نیست با او این طور رفتار شود.»

رجبی درباره اینکه آیا لیلا رجبی به دوومیدانی باز می گردد یا خیر گفت:«اصلا. یک درصد امکان ندارد. اصلا چرا باید برگردد؟ آدم مگر از چاله در می آید و به چاه می افتد؟ الان خیلی راحت زندگی می کنیم. دیگر مجبور نیست هر ماه به دنبال یک میلیون حقوق فدراسیون باشیم. خیالش راحت است که دیگر کسی به او نمی گوید خارجی. من از هیچ کسی نمی ترسم ولی از الان هرکسی به لیلا توهین کند با من طرف است.»

او در پایان گفت:«امیدوارم دوومیدانی ایران رشد کند. من واقعا دوست دارم این اتفاق رخ بدهد اما فکر نمی کنم تا زمانی که من زنده هستم دوومیدانی ایران شخصی مثل لیلا رجبی به خود ببیند.»

همسر لیلا رجبی به سیم آخر زد!

همسر لیلا رجبی به سیم آخر زد!
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 21
برگرفته از ایسنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 20 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف