پرویز مظلومی

واکنش پرویز مظلومی به شعار علی ضیاء

تاریخ انتشار : 12 آبان 1394کد مطلب : 22675زمان مطالعه : 3 دقیقه
پرویز مظلومی در واکنش به شعار علی ضیاء در دربی 81 گفت: من از حق خودم می گذرم اما از حق هوادارانم نمی گذرم چرا که آنها ناراحت هستند.

واکنش پرویز مظلومی به توهین علی ضیاء

پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار استقلال برابر فولاد گفت:پیش از هر چیز از شما رسانه ها بابت پوشش خوب داربی 81 تشکر می کنم. این داربی از بهترین داربی ها بود و خوشحالم که یک داربی خوب را پشت سر گذاشتیم اما درباره بازی با فولاد باید بگویم با توجه به فرصت کوتاه و بارندگی اخیر، تمرین آنچنانی نداشتیم و خودمان را آماده کردیم برای این بازی مرگ و زندگی. بازی را ببریم زندگی کرده ایم و ببازیم حذف شده ایم.

او افزود:به این نگاه نمی کنیم که فولاد در کجای جدول لیگ است. ما حق اشتباه برابر فولاد را نداریم و باید با یک بازی خوب به مرحله بعدی جام حذفی صعود کنیم. با تمام احترام به فولاد خودمان را برای برد آماده کرده ایم.

سرمربی استقلال درباره کرار گفت:من دیگر راجع به کرار صحبت نمی کنم.

او درباره غایبان تیمش در بازی با فولاد گفت:همه را به جز کرار در اختیار داریم. بازیکنان کمی از بازی قبلی ناراحتند و تلاش داریم بازی قبلی را از ذهن بازیکنان پاک و ان شاءالله با تمام توان بازی کنیم.

مظلومی در پاسخ به سوالی درباره اظهارات علی ضیا علیه خودش بیان کرد:متاسفم برای این موضوع و نمی خواستم درباره اش صحبت کنم. خیلی ها را واسطه کردند تا صحبت کنند ولی فعلا نپذیرفته ام. باید با او و کسانی که آنجا بوده اند برخورد قانونی کنم. من از حق خودم می گذرم اما از حق هوادارانم نمی گذرم چرا که آنها ناراحت هستند. در شان هواداران ما نیست مثل آنها با آنها برخورد کنند. برای من عجیب است که در ماه محرم این حرکت زشت انجام شده است. هر کسی حق دارد در حریم خودش شادی کند ولی توهین کردن به دیگران حق هیچکس نیست. من از مادر و خواهرشان که سعی کردند پادرمیانی کنند تشکر می کنم و امشب قرار است پادرمیانی شود. باز هم می گویم از حق خودم می گذرم اما از حق دیگران نه. باید تریبون صدا و سیما را از این افراد بگیرند البته اگر کسی صدای ما را بشنود.

وی درباره رحمتی و کی روش گفت:من درباره کی روش حرف نمی زنم. رحمتی بازیکن بزرگی است. چرا باید وقتی به بزرگان توهین می شود، صحبت کنم؟ رحمتی بهترین دروازه بان حال حاضر فوتبال ایران است. چرا او را دعوت نمی کند؟ تنها یک بهانه است. کی روش بهتر است کمی تمرکزش را بگذارد روی تیم ملی. الان بازی های سختی با گوام و ترکمنستان داریم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد که طالب لو قرار است در جام حذفی به جای رحمتی به میدان برود، گفت:من به هیچ کسی قول نداده ام که بازی کند و هیچ بازیکنی در تیم من ثابت نیست. متاسفانه الان یک عده از تعویض های من در داربی ایراد می گیرند و این در حالی است که من بهترین تعویض را کرده ام. گاهی اوقات تعویض ها جواب می دهد و گاهی اوقات جواب نمی دهد. در بازی با پرسپولیس تعویض هایم جواب نداد. من هیچ تعویضی را تنها انجام نمی دهم و با مشورت این کار را می کنم. با جرات می گویم که تعویض هایم در داربی جواب نداد.

پرویز مظلومی ، واکنش پرویز مظلومی به توهین علی ضیاء

3.653
این مطلب مفید بود ؟3815
برگرفته از ایسنا - /م
وبگردی