نمناک ورزشفوتبال واکنش کفاشیان به مربیگری نکونام در تیم ملی
کفاشیان ، علی کفاشیان
علی کفاشیان در حاشیه برنامه حمایت از کودکان کار گفت: نکونام به عنوان بازیکن با سایپا قرارداد بسته و وقتی کسی بازیکن است نمی تواند در تیم ملی دستیار باشد.
تاریخ انتشار : 27 مرداد 1394
بازدید : 1,698 نفر

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه برنامه حمایت از کودکان کار در خصوص شکایت باشگاه های استقلال و پرسپولیس از داوری گفت:روز گذشته در هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال به اصفهانیان تأکید کردیم که درباره داوری دقت شود چراکه این بازی ها حساس است اخیراًدربازی های لیگ اشتباهاتی از داوران دیدیم که تأثیرگذار بود و برای باشگاه ها سنگین تمام شد اما چون بازی تمام می شود نمی توانیم نتایج را تغییر دهیم.

وی افزود:ما با داوران خاطی و مربیانی که به ناحق علیه  داوران صحبت کنند برخورد می کنیم و تعهد لازم گرفته می شود تا از کسانی که خطا می کنند طبق آئین نامه برخورد شود.

کفاشیان همچنین درباره اینکه در رده بندی لیگ ها ایران پایین تر از قطر و امارات قرارگرفته نظر شما دراین باره چیست، عنوان کرد:در سطح آسیا جزو کشورهای اول هستیم اما قطر و امارات سرمایه گذاری می کنند و هم ازنظر سخت افزاری و جذب بازیکن ازنظر مالی تواناتر رفتار می کنند. امیدوارم امسال با روندی که داریم به جایگاه خودمان برسیم. لیگ ایران قوی است و من امیدوارم با رعایت استانداردها جایگاهمان را کسب کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره مسابقات جام ستارگان که به میزبانی ایران برگزار می شود و در پاسخ به این سؤال که هزینه برگزاری این مسابقه چطور تأمین می شود، خاطرنشان کرد: برای این مسابقه اسپانسر خاصی وجود دارد که خودشان آن را تأمین می کنند. هیچ کمک مالی از فدراسیون ایران صورت نمی گیرد. ما چند ملاقات در این هفته یا هفته آینده با مسئولان این مسابقه خواهیم داشت. فکر می کنم یک حرکت خوب فوتبالی در ایران صورت گرفته است.

وی در مورد اینکه گفته می شود در موضوع انتقال پادوانی و پریرا به سپاهان پول شویی اتفاق افتاده است، عنوان کرد:ما با هرگونه تبانی و پول شوییبه شدت برخورد می کنیم و آئین نامه انضباطی، کمیته انضباطی و کمیته اخلاق به شدت با این موارد برخورد می کنند. حتیبه نحوی که کسانی که چنین کاری انجام می دهند دیگر نمی توانند فعالیتی در فوتبال داشته باشند. اما این اتفاق در شرایطی می افتد که همه چیز مستند باشد.

کفاشیان در رابطه با جلسه با اکبر هاشمی رفسنجانی عنوان کرد:دیدار خوبی داشتیم. از طریق وزیر ورزش نامه ای به مجمع تشخیص مصلحت زده شده بود تا موانع حق پخش برطرف شود او هم با سعه صدر و صحبت هایی که ما بیان کردیم گوش داد. همچنین اطلاعاتی در اختیار رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گذاشتیم که اگر هدف ما خصوصی سازی و حرفه ای شدن است باید حق پخش را حل کنیم.

وی در مورد اینکه آیا قرار است جواد نکونام به کادر فنی تیم ملی اضافه شود، گفت:نکونام به عنوان بازیکن با سایپا قرارداد بسته و وقتی کسی بازیکن است نمی تواند در تیم ملی دستیار باشد. البته اگر کی روشبه عنوان بازیکن یا دستیار از نکونام کمکی بخواهد او را جزو سرمایه های فوتبالمان می دانیم و استقبال می کنیم.

وی در مورد اینکه گفته می شود چند بازیکن هپاتیتی در فوتبال ایران حضور دارند، عنوان کرد:کمیته پزشکی از تمام بازیکنان تست می گیرد و این مسئله جزو اسرار باشگاه هاست و ما اگر موردی وجود داشته باشد آن را به باشگاه منعکس می کنیم. در خیلی موارد مانع قانونی در مسیر فعالیت برخی از این نفرات وجود ندارد.

کفاشیان در مورد اینکه گفته می شود یک بازیکن نفت تهران هپاتیت دارد، تأکید کرد:از این مسئله بی خبرم.

رئیس فدراسیون در ارتباط بااینکه آیا پاداش بازیکنان ملی افزایش پیداکرده است، اظهار داشت:در جلسه دیروز هیأت رئیسه این پیشنهاد را مطرح کرد که دست ما برای افزایش پاداش هایی که نسبت به قبل داده شده، باز باشد و بتوانیم آن را افزایش دهیم. ما برای برخی پاداش را افزایش و برای برخی دیگر کاهش دادیم و بر اساس تورم پاداش ها هم باید بالا برود.

واکنش کفاشیان به مربیگری نکونام در تیم ملی

واکنش کفاشیان به مربیگری نکونام در تیم ملی
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از فارس -/م
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف