نمناک اخبارجامعه تعیین وثیقه پانصد میلیونی برای پسر اسیدپاش
وثیقه پانصد میلیونی ، خودروی گرانقیمت
بازپرس جنایی تهران برای پسرجوانی که در انتقامی هولناک، راننده خودروی گران قیمت را با اسید هدف قرارداده بود وثیقه پانصد میلیونی تعیین کرد.
تاریخ انتشار : 2 آذر 1396

جزئیات اسیدپاشی به پسر جوان تهرانی داخل خودروی گرانقیمت

بازپرس جنایی تهران برای پسرجوانی که در انتقامی هولناک، راننده خودروی گرانقیمت را با اسید هدف قرارداده بود وثیقه 500 میلیون تومانی تعیین کرد.

 شامگاه ٣١ خرداد امسال، پسر جوانی همراه یکی از دوستانش، سوار بر خودروی اپتیما دریکی از خیابان های تهرانپارس درحرکت بود که ناگهان پراید سفیدی کنارش قرار گرفت وبه بهانه پرسیدن آدرس، ازراننده کمک خواست. اما به محض اینکه پسرجوان شیشه خودرو را پایین داد راننده پراید ظرف اسید را به طرفش پاشید و از محل متواری شد.
 پس ازاعلام این ماجرای هولناک به پلیس، کارآگاهان و بازپرس جنایی تلاش برای شناسایی و دستگیری اسیدپاش فراری را در دستورکارقراردادند. تا اینکه پسر اسیدپاش با ردیابی های تخصصی دستگیر شد. او در تحقیقات گفت:«من و مهران دوستان قدیمی بودیم تا اینکه چندی قبل در یک ماجرای اتفاقی میلاد – قربانی اسیدپاشی- و مهران با هم دوست شدند و از همان روز به بعد مهران را کمتر می دیدم.
 چون احساس می کردم میلاد که بچه پولداری است، باعث جدایی من و مهران شده، تصمیم به انتقام گرفتم و...با اعتراف پسر جوان، او بازداشت شد و با تکمیل تحقیقات در این خصوص قرار بازداشت متهم با وثیقه 500 میلیون تومانی از سوی بازپرس جنایی تهران صادر شد.

تعیین وثیقه پانصد میلیونی برای پسر اسیدپاش

تعیین وثیقه پانصد میلیونی برای پسر اسیدپاش
: امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از روزنامه ایران - / ل
این مطلب مفید بود ؟
4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف