نمناک سرگرمیگوناگون توقف قطار سریع السیر بخاطر یه مار نیم متری! + عکس
مار در قطار ، مار نیم متری
حضور یک مار کوچک نیم متری در قطار باعث شد قطار سریع السیر ژاپن به طرز بی سابقه ای وادار به توقف شود.

توقف قطار به خاطر مار نیم متری

یکی از اتفاق های بی سابقه در ژاپن توقف قطار سریع السیر است که یک مار کوچک باعث توقف این قطار پرسرعت شد.

خبرگزاری کیودوی ژاپن روز دوشنبه گزارش داد که جستجوی پلیس برای یافتن یک مار در قطار سریع السیر این کشور موجب توقف بی سابقه این قطار شد.

بعد از آنکه یک مسافر قطار سریع السیر توکیو- هیروشیما متوجه وجود یک مار در میان صندلی های کوپه این قطار شد، پلیس راه آهن این کشور در اقدامی نادر، ناگزیر به متوقف کردن قطار در ایستگاه «شیزاکو» شد.

مار در قطار

ماری که باعث توقف قطار شد

این قطار به وقت شناسی دقیق در سطح جهان معرف است، به همین منظور پلیس مجبور شد پس از یک دقیقه توقف اضطراری قطار و اقدام سریع برای یافتن مار، آنرا به گونه ای به مقصد برساند که هیچ تاخیری در زمان تعیین شده ورود آن به ایستگاه مقصد احساس نشود.

شواهد حاکی است؛ این مار قهوه ای رنگ نیم متری گزندی به کسی نرسانده است زیرا سمی نبوده و متعلق به یکی از مسافران این قطار بود، اما در فراخوان پلیس برای یافتن صاحب اصلی آن، هیچ یک از مسافران برای مالکیت آن اظهار نظر نکرد چرا که حمل این قبیل حیوانات به غیر از پرنده های کوچک و ماهی در خودروهای جمعی ژاپن ممنوع است.

براساس این گزارش، پنج سال قبل نیز وجود یک مار یک متری غیر سمی هندوراسی در قطار سریع السیر کیوتو، موجب شده بود پلیس در اقدامی مشابه آن را به مدت پنج دقیقه متوقف کند، اقدامی که در ژاپن فقط برای وقوع زلزله های شدید اتفاق می افتد.

توقف قطار سریع السیر بخاطر یه مار نیم متری! + عکس

توقف قطار سریع السیر بخاطر یه مار نیم متری! + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از اقتصاد آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف