نمناک سرگرمیگوناگون وحشتناک ترین آموزش های نظامی جهان + تصاویر
آموزش های نظامی ، آموزش های نظامی ارتش
تمام کشورهای دنیا یک سری آموزش های نظامی برای تربیت نیروهای شکست ناپذیر در نظر می گیرند که در میان آنها برخی از کشورها با خوراندن خون مار و مانورهای آتشین سربازان خود را مقاوم می سازند.

عکس های بارونکردنی در آموزش های نظامی 

برای رفع ترس و لرز از مبارزات شدید جسمی و روانی برای سربازان نظامی تمریناتی در نظر گرفته می شود که به نحوی باورنکردنی و وحشتناک هستند. ارتش جهانی در رژیم های مختلف برای آماده سازی سربازان پیش از قرار گرفتن در شرایط جنگ آموزش ها و مانورهای سختی در نظر می گیرند که 19 تصویر از بدترین و سخت ترین انها را در این گزارش مشاهده می کنید.

عکس سخت ترین آموزش های نظامی جهان :

اولین تصویر متعلق به آموزش پلیس شبه نظامی چین است که یک جلسه مخصوص در آب گل آلود را تجربه می کنند.

آموزش های نظامی ارتش

 سپس این سربازان در مرحله عبور از زیر آتش قرار می گیرند که بایستی به حالت سینه خیز در زیر پارچه های بند شکل سوزان حرکت و عبور کنند.

آموزش های نظامی ارتش آمریکا

 در مرحله بعد آنها باید بجنگند تا زنده بمانند . این رزمایش به قدری جدی صورت می گیرد که بسیاری از سربازان تصور می کنند که هم اکنون باید دشمن خود را با دست خفه کنند.

سخت ترین آموزشهای نظامی

  تنفس زیر آب برای افزایش قدرت استقامت در شرایط پنهان شدن زیر آب.

عکس آموزش سربازان عراقی

 یکی از تمرینات سخت سربازان چین در شمال این کشور برگزار می شود . سربازان در دمای -22 درجه در محوطه به صف می شوند و مدتی طولانی در همان جا می مانند.

آموزش نیروهای جنگی

  در کره جنوبی یکی از سخت ترین آموزش ها متعلق به اعضای نیروی ویژه جنگ این کشور است که شرایط کاملا یخ زدگی را باید تجربه کنند.

آموزش های نظامی

سربازان کانادایی در لتوانی برای آموزش بایستی در یخ غوطه ور شوند به حالتی که ایتسادگی و قدرت حرکت انها در آبهای یخ زده تخمین زده شود . این روش به سبک ناتو و در اقیانوس اطلس انجاممی شود.

آموزش های نظامی

 تصویر بعدی متعلق به تمرین مشترک نیروهای نظامی آمریکا و کره جنوبی است که در ارتفاعات کشور کره انجام می شود . سربازان برهنه باید به پیش بروند.

آموزش های نظامی

  سربازان آمریکایی برای تجربه شرایط مختلف آب و هوایی یک سری تمرینات سخت در تایلند دارند . عجیب ترین بخش این آموزش ها خوردن خون مار کبری توسط سربازان است که در طول تمریناتجنگلی انجام می شود.

آموزش های نظامی

 سربازان ژاپن در یک موقعیت حساس به صورت گروهی از یک طناب آویزان از هلیکوپتر در هوا قرار می گیرند.

آموزش های نظامی

 در کشور تایوان یک سری دوره ی آموزشی نه هفته ای خاص وجود دارد که در بخشی از آن سربازان بایستی 160 متر را روی شکم به حالت برهنه بر روی مرجان های خار دار و سنگ های ساحلحرکت کنند.

آموزش های نظامی

 تمرینات آموزشی سربازان نظامی بلاروس هم در نوع خود دیدنی است . انها در بخشی از این دوره ها از روی میله ای محرک حرکت می کنند در حالی که تیرهایی بدون وقفه به سمت زیر پای انها شلیک می شود.

آموزش های نظامی

 کلاه قرمزهایی که با سرشان بلوک های آتشین را می شکنند.

آموزش های نظامی

 تمرینات سخت و دشوار سربازان ضدا اسرائیلی در فلسطین که اصلی ترین بخش ان پرش از ارتفاعات بلند است.

آموزش های نظامی

 سربازان سوریه هم بایستی با گرفتن میله های داغ اهنی از روی حلقه ها و موانع در حال سوختن عبور کنند.

آموزش های نظامی

 در عراق شرایط به دلیل وجود نیروهای تروریستی داعش کمی متفاوت است و سربازان بیشتر آموزش جنگ تن به تن را بدون سلاح گرم تجربه می کنند.

آموزش های نظامی

 در مسیری دیگر سربازان شیعه در عراق باید حرکت سینه خیز به صورت برهنه را در معرض شلیک گلوله ادامه دهند.

آموزش های نظامی

آموزش های نظامی ، سخت و ترسناکترین آموزش های نظامی جهان

وحشتناک ترین آموزش های نظامی جهان + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 111
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 103 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف