نمناک سرگرمیدیدنی ها رازهای وحشتناک ترین زندان جهان + تصاویر
زندان ، زندان ترسناک
در اینجا زندانی را برایتان معرفی می کنیم که یکی از وحشتناک ترین زندان های دنیا محسوب می شود در این زندان،زندانیان از سوسک وحشرات در زندان تغذیه می کنند.

 وحشتناک ترین زندان را بشناسید

هر چند زندان اصطلاحی خوب و یاد کردنی نیست و بیشتر مجرم ها را در خود جای می دهد اما این دلیل بر آن نیست که چون مختص خلافکاران است بخاطر شرایط بد و وحشتناک عنوان بدنام ترین زندان را به خود بگیرد،زندان فیلیپین به عنوان بدنام ترین و وحشتناک ترین زندان جهان شناخته شد.تصاویر منتشر شده از این زندان در فضای مجازی بسیاری از کاربران را شوکه کرده است.
 
زندان ترسناک
 
براساس طرح اولیه، این زندان برای 800 زندانی ساخته شده است اما اکنون بیش از 4 هزار زندانی در بدترین شرایط ممکن در این زندان مخوف روزگار می گذرانند.این زندان در شهر «کوئیزون» در مانیل قرار داشته و هر روزنیز به تعداد زندانی هایش افزوده می شود.در عکس ها دیده می شود که زندانی ها حتی برای خوابیدن نیز از جای کافی و مناسب برخوردار نیستند.

 

زندان ترسناک

دراین زندان خطرناک، قاچاقچیان و جنایتکاران مخوف درکنارمجرمان عادی دوران حبس شان رامی گذرانند. ازآنجا که زندانی ها به اندازه کافی مواد غذایی دراختیار ندارند به ناچار از سوسک ودیگرحشرات وحیوانات موجود در زندان تغذیه می کنند.

 

زندان ترسناک

 

زندان ترسناک

رازهای وحشتناک ترین زندان جهان + تصاویر

رازهای وحشتناک ترین زندان جهان + تصاویر
:
امتیاز : 1.8 تعداد رای : 28
برگرفته از جام نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 10 18
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف