نمناک سرگرمیدیدنی ها فجیح ترین و وحشیانه ترین اعدام ها در تاریخ بشریت +عکس
اعدام ، شکنجه
در طول تاریخ انسان ها از روش های متعددی برای شکنجه و اعدام مجرمین استفاده می کردند.

روش های متعدد شکنجه و اعدام برای مجرمین در طول تاریخ

در طول تاریخ انسان ها برای مجازات مجرمان راه های زیادی را امتحان کرده اند که بسیاری از این روش‎‎ ها وحشیانه بوده است. در این خبر به چندین روش اعدام وحشیانه و دردناک اشاره می کینم. 

بستن به صلیب

یکی از وحشیانه ترین و دردناک ترین روش های اعدام باستان مصلوب شدن است. در این روش که بیشتر در روم باستان انجام شده فرد اعدامی به بالای صلیب رفته و توسط میخ یا طناب به آن بسته و نهایتا بر اثر گرسنگی و یا خونریزی جان می داد.
 
 اعدام
 

سلاخی کردن

سلاخی کردن یکی از روش های غیر انسانی برای اعدام در قرون وسطی بوده است. در این روش پوسن محکوم به اعدام را که به هوش و زنده بود را از گوشت و استخوانش جدا نموده و برای درد بیشتر مجرم بر روی گوشت او نمک می ریختند.
 
اعدام
 

چرخ کاترین

در این روش که از یونان باستان سرچشمه گرفته است شخص را بر روی گردونی بسته و جلاد با میله آهنی یا تکه چوبی سخت بر روی بدن مجرم کوبیده تا استخوان هایش خرد شوند و محکوم از شدت درد جان دهد.
 
اعدام
 

تکه تکه کردن

در این نوع از اعدام که بیشتر در کشور های انگلستان، هلند، بلژیک و ژاپن انجام شده است دزد یا فرد خطاکار را بسته و اعضای بدن او را از تنش جدا می کردند. جلادان برای شروع، شکم مجرم را دریده و اعضای داخلی را بیرون می کشیدند.
 
اعدام
 

خرد کردن

"خرد کردن" بیش از 4000 سال در کشورهای جنوب شرقی آسیا مورد استفاده قرار می گرفت. در این روش اعدامی را به تکه سنگ صافی بسته و سپس به فیل آموزش دیده فرمان می دادند که از روی سر مجرم رد شود.
 
اعدام
 

سوزادن

همانطور که از عنوان پیداست جلاد مجرم را از پا آتش زده و آتش کم کم تمام بدن فرد را دربر می گرفت. رم باستان، انگلستان و آمریکای شمالی از جمله مناطقی بودند که در گذشته این روش را برای مجازات مجرمین انتخاب کرده اند.
 
اعدام
 

مرگ با اره

در این روش وحشیانه فرد را وارونه و از پا آویزان و سپس با اره او را به دو قسمت تبدیل می کردند. این روش در اسپانیا، روم باستان و بخشی از آسیا انجام شده است.
 
اعدام
 

بستن به اسب

مجرم پس از آنکه دستانش از پشت بسته شد، پایش را به اسب بسته و او را در زمین های سنگی کشیده تا بر اثر جراحت جان دهد.
 
اعدام
 

فجیح ترین و وحشیانه ترین اعدام ها در تاریخ بشریت +عکس

فجیح ترین و وحشیانه ترین اعدام ها در تاریخ بشریت +عکس
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف