نمناک ورزشفوتبال شایعه مصدوم شدن وحید امیری در اردوی تیم ملی + عکس
وحید امیری ، تفاوت لباس وحید امیری با بقیه ملی پوشان
شایعه خبر حذف نام وحید امیری از لیست تیم ملی درست نیست و آخرین خط خورده لیست کی روش که در روسیه توریست می شود، بازیکن دیگری است.
تاریخ انتشار : 6 خرداد 1397

خروج نام وحید از لیست تیم ملی تکذیب شد

در عکس هایی که از اردوی تیم ملی منتشر شده به نظر می رسد وحید امیری با لباس شخصی و کت و شلوار کنار سایر ملی پوشان قرار دارد.

در عکس هایی که از اردوی تیم ملی منتشر شده به نظر می رسد وحید امیری با لباس شخصی و کت و شلوار کنار سایر ملی پوشان قرار دارد. چه در آن عکس یادگاری که ملی پوشان در فضای مجازی به اشتراک گذاشته بودند و چه در عکسی که از جلسه فنی ملی پوشان منتشر شده، لباس وحید امیری با بقیه فرق دارد.

وحید امیری

عکس های اردوی تیم ملی فوتبال ایران

شایعه شده بود امیری مصدوم شده ولی گویا لباسی که وحید در این دو عکس به تن دارد، گرمکن تیم ملی است و کت و شلوار نیست. به نوشته خبرورزشی، یک سرماخوردگی بدموقع باعث شده بود دو روزی وحید امیری گرمکن به تن کند. با این حساب خبر حذف نام وحید امیری از لیست تیم ملی درست نیست و آخرین خط خورده لیست کی روش که در روسیه توریست می شود، بازیکن دیگری است.

خروج نام وحید از لیست تیم ملیوحید امیری

تفاوت لباس وحید امیری با بقیه ملی پوشان

وحید امیری احتمالا با پرسپولیس به توافق رسیده است

وحید امیری تنها بازیکنی است که می توان در رابطه با ادامه فعالیت آن در پرسپولیس، مثبت تر فکر کرد. امیری تنها بازیکنی است که جز اولویت های برانکو قرار دارد و هم چنین پالس های مثبتی از سوی این بازیکن برای تمدید با باشگاه وجود دارد و به نظر می رسد که او با پرسپولیس به توافق رسید است.

وحید امیری

 توافق وحید امیری با پرسپولیس 

در نهایت باید دید این سه ستاره در لیگ هجدهم هم قهرمان ایران را همراهی می کنند یا فوتبال خود را در تیم های دیگری ادامه خواهند داد.

شایعه مصدوم شدن وحید امیری در اردوی تیم ملی + عکس

شایعه مصدوم شدن وحید امیری در اردوی تیم ملی + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ساعت 24/ پارس فوتبال / ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف