نمناک اخبارجامعه وداع پدر میلاد اسلامی با پسرش در کوههای آلپ + عکس
میلاد اسلامی ، سقوط هواپیما
خانواده خبرنگاران ایرانی حادثه ایرباس 320 A آلمان به محل سقوط هواپیما در کوههای آلپ رفته اند تا شاید وداع را باور کنند.
بازدید : 7,091 نفر

مهدی حجت الاسلامی پدر میلاد خبرنگار ورزشی کشورمان برای آخرین بار در کوههای آلپ با پسرش وداع کرد.

از دست دادن دو خبرنگار رعنا ، میلاد حجت الاسلامی و حسین جوادی در سقوط هواپیمای ایرباس 320 A آلمان باورکردنی نیست. دو خبرنگار ورزشی که برای پوشش دیدار ال کلاسیکو به اسپانیا رفته بودند، در بازگشت از بارسلونا برای پوشش خبری دیدار ایران و شیلی راهی دوسلدورف آلمان می شدند اما تقدیر این بود که مهم ترین اتفاق این بازی از نگاه اهالی رسانه جای خالی این دو جوان باشد.
 
 یادبود خبرنگاران ایرانی در آلپ
حالا خانواده آنها به محل سقوط هواپیما در کوههای آلپ رفته اند تا شاید وداع را باور کنند. پدر میلاد دیروز در محل یادبود حادثه حاضر شد و برای آخرین بار با فرزندش وداع کرد؛ وداعی سخت که باورش به این راحتی ها نیست.
 
دلنوشته پدر برای پسر
بسم الله الرحمن الرحیم
میلادم، پاره تنم، عزیزم نجیب ترین انسان زندگیم، پسر وفادارم، تو را دوست دارم، همیشه در دینمان هر آنچه پیش می آید میگوئیم راضی هستیم به رضای خدا ولی میلادم پسرم پاره تنم این بار فریاد میزنم:من اصلا راضی به رضایت خدا نیستم، منتظرم تو پیشم برگردی، میلاد عزیزم همیشه در قلب منی.... پدرت
 
 پدر مهدی اسلامی در آلپ
 
میلاد حجت الاسلامی خبرنگاری را از سال 1382 با عضویت در انجمن دانشجویان خبرنگار ایسنا آغاز کرد و از همان زمان فعالیت رسانه ای خود را در سرویس ورزشی ایسنا آغاز کرد و تا اواسط سال 1388 در ایسنا حضور داشت. اسلامی از سال 1392 به عضویت خبرگزاری تسنیم درآمده بود. پدر او هم از کارشناسان ورزش هندبال بوده است.
 
حسین جوادی هم نزدیک به یک دهه فعالیت خبری بویژه در حوزه ورزشی داشت و طی سال های اخیر تاکنون در روزنامه وطن امروز قلم می زد.
 
 یادبود میلاد اسلامی در الپ
در این سانحه 150 نفر جان خود را از دست دادند. گفته می شود کمک خلبان عامدانه باعث سقوط هواپیما شده است. بعد از اینکه خلبان از کابین خارج شده و قصد بازگشت به کابین را داشته کمک خلبان ٢٨ ساله آلمانی در کابین را قفل کرده و در را باز نکرده و هواپیما را عمدی به سمت کوه برده است. گفته می شود این کمک خلبان مشکلات روانی داشته است. 

میلاد اسلامی ، وداع خانواده خبرنگاران ایرانی با فرزندشان

وداع پدر میلاد اسلامی با پسرش در کوههای آلپ + عکس
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 46
برگرفته از ایسنا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 44 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف