نمناک اخبارورزشی تصاویر و امکانات ورزشگاههای جدید پرسپولیس و استقلال تهران
پرسپولیس و استقلال ، ورزشگاه جدید استقلال
رئیس مرکز ارتباطات راهبردی و امور بین الملل شهرداری تهران از واگذاری دو ورزشگاه شهید کاظمی و ورزشگاه امام رضا(ع) به باشگاه های پرسپولیس و استقلال با دستور شهردار تهران خبر داد.
تاریخ انتشار : 22 دی 1394

ورزشگاههای پرسپولیس و استقلال

به گزارش اینستاگرام رسمی باشگاه پرسپولیس، در پی نشستی که چندی پیش رئیس هیأت مدیره پرسپولیس با شهردار تهران در برج میلاد داشت، عنوان شده بود شهرداری تهران آمادگی دارد تا به صورت خاص برای حمایت از باشگاه های پرسپولیس و استقلال وارد عمل شود.
در این جلسه دکتر محمدباقر قالیباف از در دستور کار بودن اقداماتی در این ارتباط خبر داده بود. امروز هم در نشست شورای شهر تهران صحبت هایی در این ارتباط مطرح شد. در شرایطی که دکتر محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان کشور میهمان این نشست بود تا درباره مسائل ورزش شهر تهران صحبت های مفصلی انجام شود.
وی پس از طرح موضوع واگذاری ورزشگاه ها به باشگاه های پرطرفدار پایتخت از این امر استقبال کرد.

در همین ارتباط رئیس مرکز ارتباطات راهبردی و امور بین الملل شهرداری شهر تهران اظهار داشت:موضوع واگذاری دو ورزشگاه به باشگاه های پرسپولیس و استقلال چند وقتی است که در شهرداری بررسی می شد و در نهایت با دستور مستقیم دکتر قالیباف، دو ورزشگاه در اختیار باشگاه های پرسپولیس و استقلال قرار می گیرد.

شهرام گیل آبادی در این ارتباط تصریح کرد:ورزشگاه های امام رضا (ع) و شهید کاظمی در مناطق 18 و 19 شهرداری قرار دارند.

ورزشگاه شهید کاظمی تهران - استقلال

ورزشگاه شهید کاظمی یک ورزشگاه فوتبال در جنوب شهر تهران است. این ورزشگاه در منطقه 19 شهرداری تهران جای گرفته است.

ویژگی ها

این ورزشگاه در مساحتی نزدیک به 90٬000 متر مربع و زیر بنایی به مساحت 12٬000 مترمربع و گنجایش 15٬000 نفر تماشاگر ساخته شده که دارای یک زمین چمن، پیست تارتان، جایگاه تماشاگران ویژه، سونا و جکوزی، پارکینگ و دیگر امکانات رفاهی است. از دیگر ویژگی های این ورزشگاه تکنولوژی آبیاری چمن، زهکشی زمین، و برجهای نور است. اتاق های بدنسازی ، رختکن مربیان و داوران، آزمایش دوپینگ، کلاسهای آموزشی، بوفه، اتاق کنفرانس، پذیرایی و اتاق کار و همچنین سرویس های عمومی و اختصاصی بازیکنان، به همراه تاسیسات هواساز و ایرواشر از دیگر بخش های این سازه هستند.

ورزشگاه

ورزشگاه

ورزشگاه



ورزشگاه



ورزشگاه

ورزشگاه


ورزشگاه

ورزشگاه امام رضا(ع) - پرسپولیس

این مجموعه در زمینی به گستردگی 44٬200 متر مربع در محدوده جنوبی منطقه 18 و در همسایگی بزرگراه آزادگان به بلوار الغدیر بر پا شده است و افزون بر گنجایش 10٬000 نفری، دارای امکاناتی همچون دو زمین چمن مصنوعی، پیست دومیدانی، دوچرخه سواری، صخره نوردی و فضاهای جانبی موردنیاز از جمله پارگینگ خودرو، پایانه اتوبوسرانی و ایستگاه مترو است.
چمن این زمین از نوع چمن مصنوعی برابر با استانداردهای فیفا است و زیرسازی این چمن به گونه ای است که در هنگام نیاز می توان آن را جایگزین چمن طبیعی کرد. همچنین این مجموعه دارای یک زمین تمرینی در ابعاد 38 در 18 متر مربع است و پیست دو و میدانی این مجموعه از جنس تارتان شامل 8 لاین 1٫2 متری با طول 115 متر است.

کاربری
ورزشگاه امام رضا (ع) هم اکنون مکان تمرین و بازی های خانگی تیم های پایه باشگاه پرسپولیس است. آکادمی باشگاه پرسپولیس نیز در این ورزشگاه راه اندازی شده است.

 

ورزشگاه

ورزشگاه

ورزشگاه

ورزشگاه

ورزشگاه

 

تصاویر و امکانات ورزشگاههای جدید پرسپولیس و استقلال تهران

تصاویر و امکانات ورزشگاههای جدید پرسپولیس و استقلال تهران
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 55
برگرفته از برترینها - /م
این مطلب مفید بود ؟ 48 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف