نمناک فرهنگ و هنرچهره ها ورزش اصلی محسن تنابنده لو رفت!
نقی معمولی ، پایتخت 3
محسن تنابنده در سریال پایتخت 3 با آمادگی بدنی بالایی که داشت همه مخاطبان را غافلگیر کرد. اما آمادگی بدنی نقی معمولی پایتخت 3 بخاطر ورزش اصلی است که انجام می دهد.
تاریخ انتشار : 17 فروردین 1393

بهرام مشتاقی عضو شورای فنی کشتی فرنگی که در مجموعه «پایتخت 3» نقش سرمربی تیم کشتی پیشکسوتان را برعهده داشت، گفت:خیلی اتفاقی به پروژه «پایتخت 3» پیوستم. روز 27 اسفندماه مشغول خرید بودم که آقای نجف زاده دستیار آقای سیروس مقدم با من تماس گرفت و گفت که سری به آنها بزنم.
وی ادامه داد:آن روز بحث بازی کردن من مساله نبود و فقط قرار بود به آنها در بحث مسائل تکنیکی کمک کنم. گفتند خودت را به خانه کشتی برسان تا با هم صحبت کنیم. در حقیقت جامعه هنری از جامعه ورزشی یاری خواست و چون مردم هم این گروه را پسندیده اند و دوست دارند، من هم به آنها پیوستم. در حقیقت من وظیفه خودم دانستم که از طرف جامعه ورزشی به آنها کمک کنم. بعد پیشنهاد شد که نقش سرمربی را هم خودم ایفا کنم. ابتدا تست هایی انجام شد و تمرین کردیم. دفعه دوم و سوم آقای مقدم رضایت خود را اعلام کردند.
مشتاقی اظهار داشت:من از قبل و سال های پیش با آقای خمسه دوست بودم و البته نقش هایی که آقای تنابنده ایفا کرده بودند را هم دوست داشتم. در نهایت قسمت این بود که با آنها همکاری کنم و تا 8 و 9 فروردین ماه هم به طول انجامید.
وی درباره صحنه های مربوط به کشتی گیری نقی (محسن تنابنده) نیز توضیح داد:آقای تنابنده از قبل بوکس کار می کردند و بدن آماده ای داشتند. او خیلی هم خوب یاد می گرفت و در هر کشتی حدود 80 درصد یعنی 3 دقیقه و نیم کشتی می گرفت. من فکر نمی کردم که صحنه های مربوط به کشتی تا این حد طبیعی از کار دربیاید و آقای تنابنده به انداره یک قهرمان واقعا زحمت کشید.
 

کشتی محسن تنابنده در سریال پایتخت 3


وی افزود:من درود به تنابنده فرستادم که این همه فشار را تحمل کرد آن هم با آن هیجان و با آن کفش های لژدار. صحنه ای که نقی متوجه شد به کشتی جهانی راه یافته و تا خانه کشتی دوید تا خود را به تمرینات برساند و از فنس ها بالا پرید و روی تشک ملق زد، همه نتیجه آمادگی بدنی بالایی بود که داشت. او خیلی ورزیده است و فکر کنم اگر کمی کار کند بتواند واقعا مدال بگیرد. او در این سریال از جان مایه گذاشت.

نقی معمولی ، رشته ورزشی نقی پایتخت چه بود؟

برگرفته از قدس آنلاین - /م
این مطلب مفید بود ؟ 32 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف