نمناک بهداشت و سلامتپوست و مو بهترین “ورزش صورت” برای رسیدن به پوست بدون چروک
ورزش صورت ، ورزش صورت با تصویر
برای رفع چین و چروک اطراف چشم و دهان انجام یک بوتاکس خانگی بهترین گزینه است . قسمتی از این روش ماسک های ضد افتادگی پوست و بخشی هم “ورزش صورت” برای جلوگیری و رفع پل شدن پوست صورت است.

حرکات ورزش صورت برای جلوگیری و درمان چین و چروک پوست 

یافتن راهی برای رهایی از چین و چروک های مزاحم روی پوست صورت هدف بسیاری از خانم ها و آقایان برای خرید انواع محصولات ضد چروک پوست است. نمی خواهیم در مورد اثرات و نحوه استفاده این محصولات صحبت کنیم و قصد داریم شما را با یک راه ساده و موثر برای رفع چروک پوست صورت یعنی ورزش صورت آشنا کنیم.

اما و اگر در مورد تاثیرات مثبت و منفی بوتاکس فراوان است و در این میان، محققان می گویند برای کند کردن روند پیری پوست و چروک نشدن صورت تان می توانید شکلک های بانمکی را دربیاورید. از نظر آنها اگر هر روز این حرکات به ظاهر عجیب را انجام دهید، خود به خود پوست تان بالا کشیده می شود و چروکی در آن باقی نمی ماند.

حرکات ورزشی برای رفع و جلوگیری از افتادگی پوست

1. پوست چانه تان را به این شکل بالا بکشید و حالتی شبیه به نگاه کردن به بالاترین نقطه آسمان را به خود بگیرید. دست های تان را هم زیر گردن تان بگذارید و وانمود کنید که با وجود بالا کشیده شدن پوست تان، خودتان با دست پوست گردن را پایین می کشید.

 2. برای بالا کشیدن عضلات گونه تان، همین طور بخندید و با دو انگشت تان سعی کنید خط خنده را در صورت خود ادامه دهید.

 ورزش صورت

ورزش صورت برای رفع چین و چروک

  

رفع چین و چروک صورت بدون بوتاکس

 3. تصور کنید مثل بازیگر فیلم بایسیکل ران نمی توانید چشم های تان را باز نگه دارید و باید به این شکل با انگشتان تان پلک خود را بالا بکشید. به حالت انگشت ها دقت کنید و درست به همین صورت فیگور بگیرید.

 ورزش صورت

ورزش صورت ضد افتادگی پوست

 برطرف کردن چین وچروک صورت با ورزش صورت

 4. برای اینکه جریان خون را در صورت تان بیشتر کنید، این حرکت را انجام دهید. لبه بالای گوش تان را با انگشتان خود به همین شکل بگیرید و کمی بکشید.

 ورزش صورت ضد افتادگی پوست

بهترین ورزش صورت ضد افتادگی پوست

 کند کردن روند پیری پوست با ورزش پوست

 5. این لبخند نیشخندگونه را وقتی به این شکل با انگشتان تان ادامه می دهید از چروک شدن اطراف دهان و چشم های تان جلوگیری می کنید.

 ورزش صورت ضد افتادگی پوست

ورزش صورت ضد افتادگی پوست با تصویر

ورزش صورت ، حرکات ورزش صورت برای رفع چین و چروک و افتادگی پوست بدون بوتاکس

بهترین “ورزش صورت” برای رسیدن به پوست بدون چروک
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 49
برگرفته از بانک پزشکان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 41 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف