نمناک اخبارورزشی پیشنهاد وسوسه انگیز تیم ژاپنی به وریا غفوری
وریا غفوری ، مدافع استقلال
وریا غفوری مدافع مورد اعتماد سرمربی استقلال این روزها با پیشنهاد بسیار وسوسه انگیزی از یک باشگاه پولدار ژاپنی مواجه شده است.
تاریخ انتشار : 22 اسفند 1396

پیشنهاد فوق العاده باشگاه ژاپنی به ستاره استقلال

قرارداد وریا غفوری امسال با استقلال تهران به پایان می رسد و طبعاً برای جدایی از آبی ها مشکلی ندارد. البته باشگاه استقلال تمایل دارد این ستاره ملی پوش را حفظ کند اما نگه داشتن وریا غفوری آن هم با پیشنهاد وسوسه انگیز ژاپنی ها کار بسیار سخت و دشواری جلوه می کند.
بنا بر شنیده ها رقمی که باشگاه ژاپنی می خواهد به وریا غفوری پرداخت کند نزدیک به 10 میلیارد تومان برای یک فصل است که نه تنها استقلال بلکه هیچ تیم ایرانی قادر به پرداخت آن نیست. البته خیلی سعی کردیم اسم باشگاه ژاپنی خواستار این مدافع ملی پوش را پیدا کنیم اما ماجرا سکرت است و نزدیکان وریا هم قصد ندارند آن را لو بدهند.
 
 وریا غفوری

پیشنهاد وسوسه انگیز باشگاه پولدار ژاپنی به وریا غفوری

این در حالی است که غفوری در سمت راست خط دفاعی استقلال خوش درخشیده و یکی از مهره های مورد اعتماد وینفرد شفر است. مرد آلمانی به خاطر وریا غفوری حتی خسرو حیدری، کاپیتان دوم تیمش را نیمکت نشین کرد تا مدافع راست انرژیک و ملی پوش استقلال دوباره اوج بگیرد. او در حال حاضر جایگاه ثابتی در تیم ملی پیدا کرده و مدافع فیکس کارلوس کی روش نیز به شمار می رود. شاید تصور کنید وریا غفوری بخواهد با درخشش در جام جهانی 2018 روسیه به اروپا برود و در قاره سبز فوتبالش را دنبال کند اما او در حال حاضر 30 ساله است.

وریا غفوری مدافع 30 ساله استقلال

بالطبع یک بازیکن 30 ساله آسیایی نمی تواند مشتری اروپایی داشته باشد و شاید پاسخ مثبت دادن به باشگاه ژاپنی بهترین گزینه برای وریا غفوری باشد.

پیشنهاد وسوسه انگیز تیم ژاپنی به وریا غفوری

برگرفته از پارس فوتبال/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف