نمناک سرگرمیگوناگون خون دماغ شدن وزنه بردار وسط مسابقه + فیلم
وزنه برداری ، خون دماغ شدن وزنه بردار
درجریان یکی از مشهورترین مسابقات وزنه برداری جهان شرکت کننده روسی درخواست وزنه 426 کیلوگرمی داد اما هنگام بلند کردن آن به دلیل فشار وارده بینی اش دچار خونریزی شد.

خون دماغ شدن وزنه بردار بعد از بلند کردن وزنه 426 کیلویی

در جریان مسابقات قوی ترین مردان آرنولد 2018 یکی از شرکت کنندگان بعد از تحمل فشار حاصله از بلند کردن وزنه دچار خونریزی بینی شد.

وزنه برداری

صحنه وزنه برداری مرد روسی برای بلند کردن وزنه 426 کیلوگرمی 

"میکائیل شیولیاکوز" سرباز سابق نیروی دریایی برای شرکت در مسابقات قوی ترین مردان در اوهایو مدتها تمرین کرده بود تا بتواند رکورد مورد نظر خود را ثبت کند اما وزنه درخواستی برای مرد 37 ساله روسی سنگین بود و بدن او تحمل چنین فشاری را نداشت برای همین حین بلند کردن وزنه خون از بینی اش جاری شد اما او بی توجه به این اتفاق به کارش ادامه داد تا رکوردی به نام خود ثبت کند. هرچند او مقام قهرمانی کسب نکرد اما از قرار معلوم خون ریزی بینی اش او را از نفر اول این مسابقات نیز مشهور تر کرد. در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک ویدئوی لحظات خونریزی بینی وزنه بردار براثر فشار وزنه شدید را مشاهده می کنید. 

 ویدئوی خون دماغ شدن وزنه بردار براثر سنگین بودن وزنه

خون دماغ شدن وزنه بردار وسط مسابقه + فیلم

منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن - ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف