نمناک اخبارورزشی کسب مدال نقره جهان توسط وزنه بردار معلول ایران
وزنه بردار معلول ایران ، رقابت های وزنه برداری قهرمانی جهان
در پنحمین روز از رقابت های وزنه برداری قهرمانی جهان معلولان در مکزیک, حامد صلحی پور وزنه بردار معلول ایران در دسته 88کیلوگرم به مدال نقره دست یافت.
تاریخ انتشار : 16 آذر 1396

وزنه بردار معلول ایران به مدال نقره جهان دست یافت

در ادامه رقابت های وزنه برداری قهرمانی جهان معلولان در مکزیکوسیتی حامد صلحی پور در دسته 88 کیلوگرم با مهار وزنه 210کیلوگرم به مدال نقره دست یافت. وی در حرکت بعدی خود وزنه 221کیلوگرم را انتخاب کرد که در این دسته ناموفق بود. در همین دسته وزنه بردار چین به مدال طلا رسید و نماینده برزیل سوم شد.

به این ترتیب کاروان ایران تا پابان روز پنجم این رقابت ها با کسب دو مدال طلا، 3نقره و یک برنز در جایگاه دوم قرار دارد و چین با 4طلا، 4نقره و 2برنز صدرنشین است.

در ادامه این رقابت ها و در دسته 54کیلوگرم، محسن بختیار وزنه بردار جوان ایرانی از ساعت 23 امشب (پنج شنبه) به وقت تهران به مصاف حریفان خود خواهد رفت و در دسته 97 کیلوگرم سامان رضی ساعت دو بامداد روز جمعه رقابت خود را آغاز خواهد کرد. همچنین در پایان این رقابت ها و در دسته مثبت 107 کیلوگرم، سیامند رحمان و منصور پورمیرزایی ساعت 4:30 بامداد روز جمعه رقابت های خود را آغاز خواهند کرد.

کسب مدال نقره جهان توسط وزنه بردار معلول ایران

کسب مدال نقره جهان توسط وزنه بردار معلول ایران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از ورزش سه - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف