نمناک سرگرمیگوناگون ارثیه میلیاردر اسپانیایی برای ساکنان یک روستا !
میلیاردر اسپانیایی ، آنتونیو فرناندس
میلیاردر اسپانیایی هم ولایتی هایش را میلیونر کرد،طبق وصیت نامه میلیارد اسپانیایی ساکنان روستای محل زادگاه او هر یک 2.6 میلیون دلار از وی ارث بردند.
بازدید : 1,010 نفر

وصیت نامه جالب و تامل برانگیز میلیاردر اسپانیایی!

آنتونیو فرناندس ،میلیاردر اسپانیایی وصیت کرد 210 میلیون دلار از ثروتش به ساکنان روستای زادگاهی وی داده شود. پول داشتن هم دل خرج کردن میخواهد تا جایی که هم ولایتی هایت بشوند وارثان ثروت میلیاردی ات . میلیاردر اسپانیایی، در وصیت نامه خود هم ولایتی های خود را وارث ثروت نقدی خود کرد و با این اقدام موجب تعجب همگان شد . طبق وصیت نامه میلیارد اسپانیایی ساکنان روستای محل زادگاه او هر یک 2.6 میلیون دلار از وی ارث بردند.

به گزارش اسپوتنیک، آنتونیو فرناندس ،میلیاردر اسپانیایی که در اوت( مرداد) 2016 درگذشت، وصیت کرد 210 میلیون دلار از ثروتش به ساکنان روستای زادگاهی وی داده شود.

به گزارش روزنامه تلگراف، در حال حاضر 80 نفر در روستای زادگاهی میلیاردر اسپانیایی به نام سرسالس دل کوندادو زندگی می کنند و به این ترتیب هر ساکن این روستا 2.6 میلیون دلاردریافت خواهد کرد.

میلیاردر اسپانیایی

میلیاردر اسپانیایی هم ولایتی هایش را میلیونر کرد

آنتونیو فرناندس و خانواده وی که 13 فرزند داشت، در این روستا در فقر زندگی می کردند و در این رابطه آنتونیو مجبور شد مدرسه و تحصیل را رها کند.

میلیاردر آینده در 32 سالگی به مکزیک رفته و به کار در انبار شرکت Grupo Modelo پرداخت. وی دیرتر مدیر کل این شرکت شده و برند Corona را به یکی از معروف ترین برندها در بازار آبجو تبدیل کرد.

میلیاردر اسپانیایی هم ولایتی هایش را میلیونر کرد !

ارثیه میلیاردر اسپانیایی برای ساکنان یک روستا !
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از همشهری - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف