نمناک فرهنگ و هنرچهره ها جناب خان با موهای سفید به پیشواز مرگ رفت! + فیلم
جناب خان ، اعترافات جناب خان
برنامه خندوانه شب گذشته میزبان جانبازان هشت سال دفاع مقدس بود و اعترافات جناب خان در این برنامه حاشیه های جالبی را رقم زد.
تاریخ انتشار : 5 مهر 1395
بازدید : 4,195 نفر

اعترافات جناب خان در خندوانه

در برنامه خندوانه شب گذشته غلامرضا دلشاد (جانباز70درصد) به گفت و گو با رامبد جوان پرداخت و جناب خان با موهای سفید وصیت نامه خود را برای حاضرین خواند.

در ابتدا، دلشاد درباره وضعیت خود گفت:«من جانباز بالای 70 درصد هستم و با پیوند قرنیه که خواهرم به من اهدا کرد، توانستم دوباره تا حدی بینایی خود را به دست آورم.»

او درباره نحوه از دست دادن بینایی اش گفت:«من در سن 14 سالگی با دستکاری شناسنامه به جبهه رفتم و در بخش مخابرات فعالیت کردم و بیسم‎چی گردان بودم، در عملیات والفجر ‎هشت به دلیل اثابت راکت شیمیایی عراق دچار سوختگی شدید شدم و بینایی چشمانم را از دست دادم.»

دلشاد درباره انجمن جانبازان شیمیایی توضیح داد:«این انجمن دارای 75هزار عضو رسمی است، در حالیکه ما حدود 100 هزار نفر جانباز شیمیایی داریم که به دلیل بوروکراسی اداری نتوانسته اند هنوز عضو شوند.»

رامبد جوان

جانبازان در خندوانه

این جانباز در باره دیگر فعالیت هایش گفت:«من ورزش می کنم و مدال طلای تیراندازی دارم و در حال حاضر مشغول تالیف کتاب خاطراتم هستم.» 

در ادامه برنامه، رامبد جوان گفت وگو کوتاهی با یک بانوی جانباز داشت که در سن 9 سالگی به دلیل بمب باران چار آسیب شده، بعد از آن به ورزش روی آورده، در رشته دو و میدانی به فعالیت پرداخته و مقام سومی جهان را نیز کسب کرده است. 

برنامه دیشب «خندوانه» با حضور جناب خان ادامه یافت که او به دلیل سفید شدن موهایش گفت به پیشواز مرگ می رود و از رامبد به خاطر اذیت هایش حلالیت خواست.

 

جناب خان در خندوانه

وصیت نامه جناب خان در خندوانه

 

در بین این اعتراف ها او از رامبد و وزیر نیرو بابت گرم شدن استودیو و قطعی کولرها عذرخواهی کرد و گفت:واقعیت این است که من یک سیم از پشت استودیو برای تأمین برق بالای لبوهایم کشیده بودم و همین جا از مهندس چیت چیان هم عذرخواهی می کنم. 

«جناب خان» پس از این از جوان خواست تا فیلمی که قرار است به جشنواره فجر امسال برساند را فراموش کند و با قدرت کار دیگری را شروع کند؛ چرا که گویا هنگام ریختن آهنگ های بندری روی هارد، قطعه ها با اصل فیلم که روی هارد بود ترکیب و جایگزین شده اند. 

در ادامه وقت نوشتن وصیت نامه رسید و جناب خان در بخشی از وصیتش به جوان که در حال نوشتن بود گفت:دو سال بعد از مرگ من به جای «خندوانه» ماه عسل را اجرا کن و 15 سال هم مشکی ات را درنیاور!

 

جناب خان با موهای سفید به پیشواز مرگ رفت! + فیلم

جناب خان با موهای سفید به پیشواز مرگ رفت! + فیلم
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 19
برگرفته از خبرآنلاین , صراط , آپارات - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 15 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف