نمناک فرهنگ و هنرچهره ها سوسن پرور وصیت کرد !
سوسن پرور ، وصیت نامه
سوسن پرور بازیگر مشهور طنز کشورمان طی اقدامی عجیب در یک مصاحبه وصیت خود را برای مخاطبان به صورت شفاهی بازگو کرد .

وصیت نامه سوسن پرور

سوسن پرور در مصاحبه ی جالب خود از وصیت نامه اش پس از فوتش اشاره ای کرد و گفت برای مرگ من شادی کنید و گریه نکنید . وصیت نامه سوسن پرور که در یک گفت و گو توسط بازیگر زن ایران اعلام شد جملات جالبی را در خود نهفته بود که یک دنیا پشت آن حرف بود .

وصیت نامه سندی است قانونی که به موجب آن موصی فرد یا افرادی را مسئول اموال یا دارایی های خویش پس از مرگ می کند.کلمه وصیت از ریشه «وَصِیَ» و «أرض واصیة» به معنای زمینی که از گیاهِ به هم متصل سراسر پوشیده است. گرفته شده است.


وظیفه هر مسلمانی است که قبل از مرگش وصیت خود را اعلام کند و سفارش کند که بعد از مرگش برای او چه کارهایی انجام دهند، یا بگوید بعد از مرگش چیزی از مال او ملک کسی باشد، یا برای اولاد خود و کسانی که اختیار آنان با اوست؛ قیّم و سرپرست معیّن کند.
سوسن پرور

سوسن پرور بازیگر خنده بازار


در همین راستا سوسن پرور بازیگر تلوزیون با حضور در یک شبکه اینترنتی ، مصاحبه ای را انجام داد که در آن وصیت خود را به صورت شفاهی بازگو کرد.

در ادامه متن وصیت نامه سوسن پرور را مشاهده می کنید.
 
پرور در این برنامه عنوان کرد:
"کسی برای مرگ من غصه نخورد. اگر دلتان می خواهدبرای مُردن من عملی انجام دهید ، شاد باشید! من عاشقانه همه شما را دوست دارم و مادرم اگه تنهات گذاشتم آمدم تهران امیدوارم چیزی از من به دل نداشته باشی.
 
حیوان هایی که دارم را دست دوستی که مطمئنم به آنها رسیدگی می کند با خیالت راحت می سپارم به مهدیه، نذارید حیوان های من نبود من را احساس کنند تا زمانی که زنده هستند بالای سرشان باشید و اجازه بدهید همین زندگی که الان تجربه می کنم بدن من هم با همین کیفیت ، با همین عشق زندگی کنند .
 
ماشین pkمن را هیچ وقت نفروشید چون اولین ماشینی هست که خریدم، خیلی دوستش دارم . می توانید واگذارش کنید به کسی که نیاز داره و اولین ماشین زندگی اش می تونه باشه. اگر چیزی به اسم من هست به مهدیه بدهید.مهدیه مطمئنا از حیوان ها نگهداری می کند ."

سوسن پرور وصیت کرد !

سوسن پرور وصیت کرد !
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 11
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 7 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف