نمناک فرهنگ و هنرچهره ها عمل پیوند مغز استخوان حسین محب اهری
حسین محب اهری ، شیمی درمانی
حسین محب اهری بازیگر سینما و تلوزیون در خصوص وضعیت بیماری خود گفت: در انتظار عمل پیوند مغز استخوان هستم.
تاریخ انتشار : 11 بهمن 1395

آخرین وضعیت بیماری حسین محب اهری

حسین محب اهری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران که مدتی است مجددا درگیر بیماری سرطان شده است درباره روند بیماری اش توضیح میدهد .

حسین محب اهری گفت:به تازگی دوره سوم شیمی درمانی ام تمام شده است و بعد از گذراندن دوره چهارم پزشک معالجم می توانند جراحی پیوند مغز استخوان را انجام دهد.

حسین محب اهری

حسین محب اهری و عمل پیوند مغز استخوان

«حسین محب اهری» بازیگر تلوزیون و سینما گفت:مدتی است که مشغول گذراندن دوره سوم شیمی درمانی هستم و دوره چهارم نیز از 23 بهمن ماه شروع می شود.

وی ادامه داد:بعد از پایان دوره چهارم که اواخر اسفندماه است، بعد از انجام یکسری آزمایش و اسکن های لازم به امید خداوند پزشکان پیوند مغز استخوان را انجام می دهند.

بازیگر سریال «علی البدل» همچنین افزود:بعضی روزها به دلیل انجام مراحل شیمی درمانی اصلا حال خوبی ندارم و ترجیح می دهم تا در خانه استراحت کنم، اما در حال حاضر خوب هستم.

این بازیگر بیان داشت:در حال حاضر نیز نمایش «شاهزاده خانم بد ترکیب» را در تماشاخانه ای واقع در زعفرانیه بازی می کنم و به دلیل شرایط بیماری ام سه روز در هفته روی صحنه می روم تا کمی از درد این بیماری کمتر شود و روحیه ام تغییر کند.

محب اهری با اشاره به پیشنهادهای تصویری خود نیز گفت:در این مدت پیشنهادهای تصویری داشتم اما به دلیل نامساعد بودن شرایط جسمی نتوانستم قبول کنم. اما به امید خداوند به دوستان گفتم که در بهمن ماه می توانم کار کنم.

عمل پیوند مغز استخوان حسین محب اهری

عمل پیوند مغز استخوان حسین محب اهری
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از فارس -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف