دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور
ترافیک ، وضعیت جوی راههای کشور
پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی ، آخرین وضعیت ترافیکی راه های مواصلاتی کشور را برای امروز پنجشنبه اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 10 فروردین 1396
بازدید : 4,349 نفر

وضعیت ترافیکی جاده های کشور

پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی ، آخرین وضعیت ترافیکی راه های مواصلاتی کشور را برای امروز پنجشنبه اعلام کرد که براساس آن ، ترافیک در زمان حاضر در اغلب محورها، عادی و روان است در عین حال نیز برخی محورها، مسدود، اعلام شده است.

برابر آخرین اخبار دریافتی، محور مشهد-چناران در استان خراسان رضوی دارای بارش باران و باند جنوب به شمال محور کرج-چالوس، دارای ترافیک پرحجم است.
 
طبق این گزارش ، محورهای شمشک-دیزین در استان های تهران و البرز، محور پونل-خلخال در استان های گیلان و اردبیل، محور سرو آباد-پاوه در استان های کردستان و کرمانشاه، محور اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان، محور فرعی سی سخت- پادنا در استان کهکیلویه و محور بویر احمد و شیراز-جهرم در استان فارس، مسدود گزارش شده است.
 
این گزارش، محورهای فرعی گنجنامه-تویسرکان در استان همدان، محور استهبان- نی ریز در استان فارس، محور فرعی رودبار-کهنوج- قلعه گنج در جنوب استان کرمان و محور امیدیه-دیلم در استان خوزستان را نیز مسدود اعلام کرده است.
 
سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.
 
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120و 88255555 (10 خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است.
 
در سایت www.rahvar120.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور

برگرفته از ایرنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف