آخرین وضعیت ترافیک جاده های کشور + محورهای مسدود

تاریخ انتشار : 28 شهریور 1398کد مطلب : 48649زمان مطالعه : 1 دقیقه
در این گزارش از آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور و همچنین محورهای مسدود و یکطرفه آگاه می شوید.

وضعیت ترافیک جاده های کشور

ایسنا: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین و نیمه سنگین در اکثر محور های مواصلاتی کشور خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور، گفت:در مسیر های کرج_چالوس، هراز_فیروزکوه، تهران_کرج، تهران_قم و کرج_قزوین ترافیک پرحجم گزارش شده است. 

وی با اشاره به ترافیک نیمه سنگین در محدوده تهران به کرج، پل فردیس، پل کلاک و گرم دره، افزود:همچنین ترافیک از پل فردیس تا پایانه شهید کلانتری نیز نیمه سنگین است. 

رحمانی ضمن بیان اینکه هیچگونه مداخلات جوی در محور های مواصلاتی کشور مشاهده نمی شود، ادامه داد:با توجه به روز های پایانی فصل تابستان انتظار می رود بار برگشت سفر های تابستانی طی روز های آتی شکل بگیرد؛ از این رو از مردم می خواهیم پیش از آغاز سفر از طریق شماره گیری ٨٨٢55555 طی ساعات شبانه روز از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور مطلع شوند. 

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در پایان افزود:طبق پیش بینی های صورت گرفته از فردا بعدازظهر محدودیت های ترافیکی از چالوس و هراز به سمت تهران اعمال خواهد شد که ساعت آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/م

وضعیت ترافیک و جاده های مسدود و محدودیت های ترافیکی

آخرین وضعیت ترافیک جاده های کشور + محورهای مسدود : امتیاز : 1.3 تعداد رای : 4
این مطلب مفید بود ؟13
برچسب :
نظرات
وبگردی