نمناک اخبارجامعه وضعیت جوی و ترافیکی در جاده های پرتردد
وضعیت جاده ها ، وضعیت ترافیک جاده های کشور
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده های کشور را تشریح کرد.
تاریخ انتشار : 10 شهریور 1397

وضعیت جوی و ترافیکی در جاده های کشور

ایسنا: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور گفت که ترافیک در هر دو باند محورهای شمالی کشور افزایش داشته و پیش بینی می شود که این هفته محورهای مواصلاتی کشور با حجم ترافیکی بیشتری همراه باشد.

سرهنگ نادر رحمانی در مورد آخرین وضعیت ترافیکی راه های کشور اظهار کرد:در حال حاضر ترافیک در محورهای شمالی کشور در هر دو محور رفت و برگشت قابل توجه است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور اضافه کرد:در باند جنوب به شمال محور کرج-چالوس، از ابتدای محور تا کیلومتر 6، آدران، سد کرج، تونل شماره پنج، سه راهی دیزین، پیچ سرهنگ و پل زنگوله ترافیک نیمه سنگین را شاهد هستیم. در سایر بخش های این محور نیز ترافیک پر حجم است.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت باند شمال به جنوب محور کرج-چالوس افزود:در محدوده های مرزن آباد، پل زنگوله، سه راهی دیزین، سد کرج و آدران در این باند محور نیز ترافیک پرحجم را شاهد هستیم.

رحمانی همچنین به تشریح وضعیت محور هراز پرداخت و گفت:در باند شمال به جنوب محور، ترافیک پرحجم است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ادامه داد:در باند جنوبی محورهای قزوین-کرج و کرج-تهران به سمت تهران ترافیک نیمه سنگین و در مقاطعی سنگین را شاهد هستیم.

وی همچنین گفت:پیش بینی می کنیم که در این هفته سفرهای برون شهری خصوصا از کلان شهرها بیشتر باشد و به نظر می رسد که شاهد سفرهای تابستانی با حجم بالاتری در عمده محورهای مواصلاتی باشیم.

رحمانی به وجود گرد وخاک در برخی محورهای استان سیستان و بلوچستان اشاره کرد و گفت:این وضعیت در برخی محورهای استان همراه با کاهش دید برای رانندگان همراه است و پیش بینی می کنیم این وضعیت در روزهای آینده نیز ادامه داشته باشد. در حال حاضر محورهای زابل-زاهدان و زابل-نهبندان گرد و خاک شدیدی را شاهد هستیم.

انتهای پیام/م

وضعیت ترافیک و جوی جاده های کشور و جاده های شمالی

وضعیت جوی و ترافیکی در جاده های پرتردد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف