نمناک فرهنگ و هنرچهره ها وضعیت جسمانی داریوش اسدزاده بعد از جراحی
داریوش اسدزاده ، داریوش اسدزاده هنرمند
داریوش اسدزاده در خصوص وضعیت جسمانی اش بعد از جراحی گفت : در حال حاضر حال بهتری دارم اما به طور کامل خوب نشده ام و در حال گفتگو برای یک سریال جدید هستم.
تاریخ انتشار : 3 تیر 1396

داریوش اسدزاده در انتظار چاپ کتاب جدیدش

داریوش اسدزاده هنرمند پیشکسوت کشورمان است که آثار زیادی از او در سینما و تلویزیون وجود دارد. این بازیگر پیشکسوت کشورمان پای گفتگوی ما نشست و درباره فیلم جدیدش و انتظار این روزهایش برای چاپ کتاب جدیدش گفت.

گفتگو با داریوش اسدزاده بازیگر پیشکسوت

داریوش اسدزاده بازیگر پیشکسوت عرصه تلویزیون و سینما گفت:هم اکنون نسبت به چند وقت قبل که یک جراحی داشتم، بهتر هستم اما هنوز به طور کامل خوب نشده ام.
 
وی ادامه داد:قرار است امروز برای صحبت کردن درباره یک سریال، مراجعه کنم اما باید ببینم روند صحبت ها چگونه پیش می رود چون پیشنهادها زیاد است اما مشخص نیست روند صحبت ها چگونه پیش برود.
داریوش اسدزاده

داریوش اسدزاده بازیگر پیشکسوت کشورمان

این بازیگر پیشکسوت عرصه تلویزیون و سینما تصریح کرد:فیلمنامه سریالی که به تازگی خوانده ام نسبت به سایر فیلمنامه ها بهتر بوده است. بسیاری از فیلمنامه ها خوب آغاز می شوند اما در روند پیشبرد خود از مسیر اصلی خارج می شوند.
 
وی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد:مقداری از کتاب جدیدم را که نوشته ام، برای تایپ داده ام تا آماده شود و ببینم چه اصلاحیه هایی دارد و چه بخش هایی را باید اضافه یا حذف کنم و هنوز تمام نشده است.
 
بازیگر سریال «وخدا عشق را آفرید» خاطرنشان کرد:برای کتاب جدیدم همچنین عکس هایی را در نظر گرفته ام که تعدادی از این تصاویر قدیمی را خودم عکسبرداری کرده ام و مربوط به گذشته های دور است.

وضعیت جسمانی داریوش اسدزاده بعد از جراحی

وضعیت جسمانی داریوش اسدزاده بعد از جراحی
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف