نمناک فرهنگ و هنرچهره ها وضعیت جسمانی رضا حسین زاده گوینده خبر از زبان خودش
رضا حسین‌ زاده ، رضا حسین‌ زاده گوینده خبر
رضا حسین زاده گوینده اخبار صدا و سیما درباره بستری شدنش در بیمارستان گفت: دو روز پیش با احساس درد در قلب و تنگی نفس به بیمارستان پارسیان مراجعه کردم و بنا به تشخیص پزشکان در بخش مراقبت های ویژه بستری شدم و تحت آنژیوگرافی قرار گرفتم.
تاریخ انتشار : 27 بهمن 1394

آخرین وضعیت جسمانی رضا حسین زاده

رضا حسین زاده گوینده خبر شبکه یک سیما در خصوص آخرین وضعیت جسمانی خود گفت:دو روز پیش با احساس درد در قلب و تنگی نفس به بیمارستان پارسیان مراجعه کردم و بنا به تشخیص پزشکان در بخش مراقبت های ویژه بستری شدم و تحت آنژیوگرافی قرار گرفتم.

رضا حسین زاده مجری

رضا حسین زاده گوینده اخبار صدا و سیما

وی افزود:دلیل دیگری که باعث مراجعه من به بیمارستان بود، مشکلات ریوی است که بر اثر شیمیایی شدن در جبهه های جنگ برایم به وجود آمده است. 
حسین زاده تاکید کرد:من در همه حال به نظام و مردم کشورم خدمت کردم. همچنان نیز برای خدمتگزاری در هر شرایطی آماده هستم. هیچ کدام از این صحبت ها شعار نیست. اگر همین الان هم جبهه نبردی باشد، علی رغم تمام مسائل موجود من آمادگی خود را برای حضور و دفاع از کشورم اعلام می کنم. فرقی نمی کند در قلبم دردی احساس کنم و یا از تاول های شیمیایی رنج ببرم. 
گوینده خبر ساعت 14 تاکید کرد:خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران از اوجب واجبات است. همه جوان ها از جایگاه ویژه ای برخوردارند؛ اما من و هم نسلانمان در این زمان هم آماده دفاع از کشور خود در هر شرایطی هستیم. 
وی در پایان تصریح کرد:علی رغم وجود مشکلات شیمیایی در جسمم احساس می کنم، همان رضا حسین زاده هفده ساله ای هستم که در عملیات والفجر مقدماتی، مهران، حضور داشتم. من همان جوان هفده ساله ای هستم که به صدا و سیما نیامده و همچنان برای خدمتگزاری آماده است. 
لازم به ذکر است؛ دو روز پیش رضا حسین زاده گوینده خبر شبکه یک با تنگی نفس و احساس درد در قلب به بیمارستان پارسیان مراجعه و تحت آنژیوگرافی قرار می گیرد. وی همچنان در بخش مراقبت های ویژه به سر می برد. حال امروز او بهتر است. یکی از دلایل مراجعه حسین زاده به بیمارستان عوارض ریوی شیمیایی است. 
وی همچنان باید در بخش مراقبت های ویژه تحت نظر باشد و داروهای خود را مصرف کند؛ اما به طور کل حال عمومی او رضایت بخش است

وضعیت جسمانی رضا حسین زاده گوینده خبر از زبان خودش

وضعیت جسمانی رضا حسین زاده گوینده خبر از زبان خودش
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 30
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 28 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف