نمناک فرهنگ و هنرچهره ها وضعیت جسمانی رضا داوود نژاد بعد از 6 ساعت جراحی
رضا داوود نژاد ، جراحی رضا داوود نژاد
رضا داوود نژاد بازیگر سینما و تلویزیون که مدتی قبل طی جراحی 6 ساعته روده در بیمارستان طالقانی بستری بود وضعیت جسمانی خوبی دارد.
تاریخ انتشار : 10 خرداد 1394

رضا داوود نژاد که پس از یک عمل جراحی اورژانسی 6 ساعته  هفته گذشته از بیمارستان مرخص شده است درباره آخرین وضعیت جسمانی اش گفت.

این بازیگر سینما در گفت وگویی ، گفت:به لطف دکتر نجات الهی یک عمل اورژانسی شش ساعته در بیمارستان طالقانی بر روی روده ام انجام شد که هیچ ربطی به کبد نداشت. پس از این عمل 25 روز در بیمارستان بودم و امیدوارم این آخرین عمل من باشد.
 رضا داودنژاد
او ضمن تشکر ویژه از دکتر نجات الهی و اعضای بخش پیوند بیمارستان طالقانی سخنانش را اینگونه ادامه داد:الان دیگر فکر می کنم، بتوانم کمتر از یک ماه دیگر مشغول به کار شوم، به هر حال سه سال کار نکردن مشکلاتی را برایم به وجود آورده که فقط با کار کردن قابل برطرف شدن است.
 
رضا داودنژاد پیش بینی کرد که فیلمی که پدرش علیرضا داودنژاد در مرحله نگارش دارد را در تابستان شروع کند.
 
او همچنین از یکی دو پیشنهاد کاری خبر داد که با قطعی شدن وضعیت جسمانی اش تا یکی دو هفته آینده وضعیت همکاری اش با آن پروژه ها مشخص خواهد شد.

وضعیت جسمانی رضا داوود نژاد بعد از 6 ساعت جراحی

وضعیت جسمانی رضا داوود نژاد بعد از 6 ساعت جراحی
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 50
برگرفته از ایسنا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 45 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف