نمناک ورزشفوتبال آخرین وضعیت جسمانی پورحیدری از زبان همسرش
پورحیدری ، منصور پورحیدری
فریده شجاعی در خصوص آخرین وضعیت منصور پورحیدری اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت جسمانی منصور امروز بهتر از روزهای گذشته است.

تشریح وضعیت پورحیدری از زبان همسرش

فریده شجاعی در خصوص آخرین وضعیت منصور پورحیدری اظهار داشت:خوشبختانه وضعیت جسمانی منصور امروز بهتر از روزهای گذشته است.

وی ادامه داد:امیدوارم هرچه زودتر دوباره شرایط خوبش را پیدا کند. از هواداران می خواهیم همچون همیشه برای سلامتی منصور دعا کنند.امیدوارم دعا های مردم ثمر بخش باشد و وضعیت منصور خوب شود

فریده شجاعی همسر پورحیدری هم در این چند روز که اسطوره استقلال در بیمارستان بستری شده است، مدام در کنار همسرش است و امیدوار است که حال پورحیدری خوب شده و از بیمارستان مرخص شود.

همسر منصور پورحیدری

فریده شجاعی همسر منصور پورحیدری

زمانی که از شجاعی هم در مورد وضعیت پورحیدری سوال می کنیم که او می گوید:«حال منصور خوب نیست؛ ولی پزشکان امیدوارند که داروها جواب بدهد. الان منصور نمی تواند غذا بخورد؛ ولی مواد غذایی از طریق سُرم وارد بدن او می شود و ویتامین ها از طریق آمپول به او تزریق می شود. مهمترین مشکل منصور همان بحث ریه است که امیدوارم شرایط بهتری پیدا کند.»


برای شجاعی دیدن پورحیدری در این وضعیت بسیار سخت است. او در این خصوص می گوید:«واقعا دوست ندارم هیچ فردی در این وضعیت قرار بگیرد. من 40 سال با منصور زندگی کردم و طبیعتا دیدن او در این شرایط بسیار سخت است. مردم ایران منصور را دعا می کنند و امیدوارم او هرچه زودتر شرایط بهتری پیدا کند. منصور واقعا مظلوم و بی آزار است.»


از شجاعی در این خصوص سوال می کنیم که پورحیدری در این شرایط هم پیگیری وضعیت استقلال است؟ او در این زمینه می گوید:«بزرگترین عیب منصور عشق به استقلال است که شاید چیزهای دیگر را فراموش می کند. او همیشه دوست دارد تیمش را در شرایط خوب ببیند. من از تمامی کسانی که برایش دعا می کنند و پیگیر حال منصور هستند، تشکر می کنم و در این مدت خیلی ها از نقاط مختلف ایران جویای حال او بودند.»

 

آخرین وضعیت جسمانی پورحیدری از زبان همسرش

آخرین وضعیت جسمانی پورحیدری از زبان همسرش
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از ورزش سه / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف