نمناک فرهنگ و هنرچهره ها وضعیت جسمی ابوالقاسم طالبی کارگردان یتیم خانه ایران
ابوالقاسم طالبی ، کارگردان
مشاور کارگردان فیلم یتیم خانه ایران درباره آخرین وضعیت ابوالقاسم طالبی کارگردان این فیلم گفت: حال این کارگردان خوب کشورمان رو به بهبود است.
تاریخ انتشار : 10 اسفند 1395

حال ابوالقاسم طالبی رو به بهبود است

چندی پیش ابوالقاسم طالبی کارگردان سینما به دلیل گرفتگی عروق در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد. وی که در سالهای گذشته به دلیل گرفتگی عروق عمل قلب باز انجام داده بود متاسفانه به دلیل فشار کار دوباره دچار این بیماری شد و پنج رگ قلب ایشان دچار ضایعه گرفتگی عروق شد که با تشخیص پزشکان در بیمارستان بستری شد.

آخرین وضعیت ابولقاسم طالبی از زبان مشاورش

حسن لفافیان مشاور کارگردان و برنامه ریز فیلم "یتیم خانه ایران" در خصوص وضعیت جسمانی "ابوالقاسم طالبی" کارگردان این فیلم گفت:بر خلاف برخی اخبار منتشر شده باید عرض کنم که آقای طالبی در حال حاضر مرخص شده و وضعیت عمومی وی از سطح خوبی برخوردار است.

وی ادامه داد:طبق تشخیص پزشکان عمل استند قلب به علت گرفتگی برخی عروق روی آقای طالبی انجام شده و پس از انجام این عمل وی مرخص شده است.

ابوالقاسم طالبی

ابولقاسم طالبی کارگردان یتیم خانه ایران

این مشاور سینما درباره مراحل درمانی ابوالقاسم طالبی خاطرنشان کرد:بر اساس برنامه های پیش رو و تشخیص پزشکان ابوالقاسم طالبی بعد از عید برای تشخیص دوباره برای عمل بعدی که یا آنژیوگرافی است و یا استند است آماده می شوند.

ابوالقاسم طالبی ساخت آثاری چون «قلاده های طلا»، «آقای رئیس جمهور»، «یتیم خانه ایران» و... در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده و یکی از کارگردانان ارزشی و به نام سینمای ایران محسوب می شود. او به تازگی کار تحقیق و نگارش مجموعه ای برای شبکه خانگی با موضوع «طلاق» را آغاز کرده بود.

وضعیت جسمی ابوالقاسم طالبی کارگردان یتیم خانه ایران

وضعیت جسمی ابوالقاسم طالبی کارگردان یتیم خانه ایران
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف