نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بازگشت دوباره صدیقه کیانفر به رادیو
صدیقه کیانفر ، حال صدیقه کیانفر
صدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت که چندی پیش در بیمارستان بستری شده بود دوباره به دنیای بازیگری و رادیو بازگشت.
تاریخ انتشار : 22 شهریور 1396

بهبودی حال صدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت

صدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون کشورمان چندی پیش به علت خونریزی معده در بیمارستان بستری شد و با بهبود وضعیت بیماری اش از بیمارستان مرخص شد و این روزها دوباره به دنیای رادیو وتلویزیون بازگشته است.

آخرین وضعیت جسمانی صدیقه کیانفر بازیگر

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت:خدا را شکر این روزها حالم به قدری خوب شده که به کارم در رادیو بازگشته ام. صدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون در خصوص وضعیت جسمانی خود گفت:خدا را شکر این روزها حالم به قدری خوب شده که به کارم در رادیو بازگشته ام.
وی ادامه داد:در حال حاضر در یک مجموعه 7 قسمتی رادیویی به کارگردانی آشا محرابی مشغول کار هستم و درواقع روزهایم را در رادیو می گذرانم.

 صدیقه کیانفر

صدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت

کیانفر در خصوص حضور دوباره اش در عرصه تلویزیون خاطرنشان کرد: برای بازی در یک مجموعه اپیزودیک 10 قسمتی تلویزیونی به کارگردانی حسین قنائت قرار است حضور داشته باشم اما همه چیز فعلا در حد حرف است و هنوز قطعی نشده است.
گفتنی است، صدیقه کیانفر چندی پیش دچار خونریزی معده شد و به دلیل این اتفاق چند روزی در بیمارستان بستری بود تا اینکه با توقف خونریزی معده و بهبود شرایط جسمانی ، بنا بر تشخیص پزشکان مرخص شد.

بازگشت دوباره صدیقه کیانفر به رادیو

بازگشت دوباره صدیقه کیانفر به رادیو
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف