نمناک ورزشفوتبال جزئیات آخرین وضعیت جسمانی منصور پورحیدری
منصور پورحیدری ، بیماری منصور پورحیدری
منصور پورحیدری روز شنبه به دلیل ضعف جسمانی در بیمارستان ایران مهر تهران بستری شده است.
تاریخ انتشار : 5 مهر 1395
بازدید : 2,405 نفر

آخرین وضعیت منصور پورحیدری از زبان پسرش

منصور پورحیدری از ابتدای فصل به دلیل بیماری قصد نداشت مسوولیت سرپرستی استقلال را بپذیرد اما وی بعد از درخواستهای مکررمسولان استقلال این مسوولیت را قبول کرد و با توجه به فشارهای زیادی که در این پست و حضورش در تمرینات به پورحیدری وارد شد در نهایت کار سرپرست تیم فوتبال استقلال به بیمارستان کشیده شد و بیماری قند او به مرحله ای رسید که پزشکان دستور بستری او را صادر کردند.

منصور پورحیدری روز شنبه به دلیل ضعف جسمانی در بیمارستان ایران مهر تهران بستری شده است. علی پورحیدری فرزند عضو هیات مدیره و سرپرست سابق این باشگاه درباره آخرین وضعیت جسمانی پورحیدری پدر به ورزش سه گفت:ایشان به دلیل ضعف جسمانی روز گذشته به بیمارستان ایران مهر منتقل شدند و اکنون نیز تحت نظر پزشکان هستند.

 منصور پورحیدری

پسر منصور پورحیدری از بهبود حال پدرش خبر داد

وی ادامه داد:ایشان همچنان با نظر پزشکان در بخش بستری هستند و باید تا برطرف شدن این مشکل در بیمارستان حضور داشته باشند تا پس از بهبودی بیمارستان را ترک کنند.

علی پورحیدری در پایان گفت:آقای آتشی امروز برای ملاقات با پدر در بیمارستان حاضر شدند که باید از ایشان تشکر کنم. همچنین از همه عزیزانی که با تماس تلفنی جویای وضعیت پدر شدند نیز بسیار سپاسگذار هستم.

جزئیات آخرین وضعیت جسمانی منصور پورحیدری

جزئیات آخرین وضعیت جسمانی منصور پورحیدری
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از ورزش سه / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف