نمناک فرهنگ و هنرچهره ها آخرین وضعیت حبیب الله کاسه ساز از زبان پسرش
حبیب الله کاسه ساز ، شیمی درمانی
حبیب الله کاسه ساز که مدتی است از بیماری رنج میبرد فردا مرحله سوم شیمی درمانی را آغاز میکند.
تاریخ انتشار : 19 تیر 1396
بازدید : 1,911 نفر

حبیب الله کاسه ساز شیمی درمانی را آغاز کرد

حبیب الله کاسه ساز تهیه کننده و کارگردان سینما مدتی است که از بیماری سرطان رنج میبرد و مراحل شیمی درمانی را یکی پس از دیگری سپری میکند تا بتواند به جنگ این بیماری برود . حبیب الله کاسه ساز در بخش تهیه کنندگی بیشتر فعالیت داشته و آثاری چون اخراجی ها، کارناوال مرگ و چندین پروژه دیگر را در کارنامه خود دارد.

محسن کاسه ساز پسر حبیب الله کاسه ساز نویسنده و کارگردان سینمای ایران درخصوص آخرین وضعیت جسمانی پدرش گفت:به امید خدا پدر از فردا مرحله سوم شیمی درمانی را آغاز خواهد کرد.

وی ادامه داد:این مرحله سه الی چهار روز به طول انجامیده و پس از آن به دلیل کاهش وزن شدید و ضعف جسمانی ناشی از شیمی درمانی پدر حداقل دو هفته برای گذراندن دوره نقاهت در بیمارستان بستری خواهند ماند.

حبیب الله کاسه ساز شیمی درمانی میشود

حبیب الله کاسه ساز

حبیب الله کاسه ساز شیمی درمانی میشود

پسر این کارگردان سینما تشخیص پزشکان از مراحل درمان را اینگونه توصیف کرد:دکتر قدیانی پزشک پدر بسیار امیدوار بوده و از دوره دوم شیمی درمانی رضایت کامل دارند. البته دوره دوم بسیار سخت و طاقت فرسا پیش رفت ولی خوشبختانه پدر این وضع را تحمل کرد.

محسن کاسه ساز درباره وضعیت روحی پدرش خاطرنشان کرد:در طول زمان انجام مراحل درمانی بارها به من گفتند که این امتحانی است الهی که خداوند برای من مقدر کرده است.

آخرین وضعیت حبیب الله کاسه ساز از زبان پسرش

آخرین وضعیت حبیب الله کاسه ساز از زبان پسرش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف