وضعیت حساس علیرضا منصوریان در تیم نفت تهران

تاریخ انتشار : 1 مهر 1394کد مطلب : 20925زمان مطالعه : 1 دقیقه
علیرضا منصوریان مربی نفت تهران با توجه به حمایت مسئولان این تیم کماکان در شرایط حساسی قرار داشته و به عنوان مربی آلترناتیو نفت تهران به کار خود ادامه می دهد.

تیم نفت تهران از آغاز فصل جدید لیگ برتر نتایج درخشانی بدست نیاورده و همین امر باعث شده تا علیرضا منصوریان سرمربی این تیم شرایط حساسی را داشته باشد. مدیرعامل و اعضای هیئت امنای باشگاه نفت تهران در نشستی چهار ساعته  با علیرضا منصوریان، سرمربی و بهرام میرشیبانی، مدیرفنی تیم فوتبال باشگاه به بررسی نتایج تیم در پنج هفته ابتدایی لیگ پرداختند.

علیرضا منصوریان

منصور قنبرزاده در خصوص این جلسه ضمن حمایت از مربی این تیم گفت:منصوریان در این جلسه توضیحاتی را در خصوص نتایج تیم به اعضای حاضر ارائه کرد و دلایل عدم نتیجه گیری مناسب تیم نفت ریشه یابی شد و قرار است با تمهیداتی که مجموعه باشگاه و کادرفنی در نظر خواهند گرفت، مشکلات شناسایی شده از میان برداشته شود تا تیم در مسیر موفق فصل گذشته پیش برود.

با این همه از درون تیم نفت شنیده می شود مسئولان این باشگاه مذاکرات پنهانی را با یکی از پیشکسوت فوتبال کشورمان(ق) آغاز کرده اند تا وی به عنوان جانشین احتمالی منصوریان آماده باشد.

باید دید حمایت مدیران نفت که گفته بودند حتی اگر به لیگ یک هم سقوط کنند از منصوریان حمایت می کنند به کجا خواهد کشید.

وضعیت حساس علیرضا منصوریان در تیم نفت تهران

وضعیت حساس علیرضا منصوریان در تیم نفت تهران : امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
این مطلب مفید بود ؟42
برگرفته از نامه نیوز-/ف
نظرات
وبگردی