نمناک سرگرمیبدون شرح وضعیت بسیار بد و خطرناک خیابانی در لندن + عکس
وضعیت خیابان در لندن ، وضعیت خطرناک خیابانی در لندن
از یک خیابانی در لندن تصاویری از وضعیت خطرناکی که شهرداری فراهم کرده است منتشر شد که یک چراغ برق را در وسط یک پیچ قرار داده اند.

تصاویر عجیبی از وضعیت خیابان در لندن

شاید تا به حال شما در برخی از رسانه ها کارهای خنده دار ولی در عین حال مرگبار کارمندان شهرداری را مشاهده کرده باشید که باعث تعجب شما شده باشد اما با این وجود این اشتباهات کوچک می توانند باعث مرگ تعداد زیادی از شهروندان آن منطقه و یا شهر شوند!.

روز گذشته تصاویری بسیار عجیب از یک خیابان در لندن منتشر شد که کارگران در طی اقدامی عجیب از یک چراغ در وسط خیابان استفاده و نصب کرده بودند.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

وضعیت خیابان در لندن

وضعیت خطرناک خیابانی در لندن

شهرداری هر شهر یا استان در هر کشوری مستلزم به فراهم کردن محیطی مناسب و قابل زندگی برای شهروندان مجموعه خود می باشند و به همین دلیل آنها سالانه میزانی پول را در طول سال به عنوان خدمات رسانی به مردم از دولت خود دریافت می کنند.اما گاها در طی اقداماتی عجیب دیده شده است که کارکنان شهرداری ناخواسته یا خواسته کارهایی را انجام می دهند که باعث شوکه شدن شهروندان آن منطقه می شود.

خطر در پیچ جاده

قرار گرفتن چراغ برق در وسط پیچ جاده 

شاید ابتدا شما تصور کنید که با استفاده از مهندسان با تجربه و آماده به کار اشتباهات کمی رخ می دهند.اما با این وجود روز گذشته تصاویری بسیار عجیب از یک خیابان در لندن منتشر شد که گویا یک چراغ برق در وسط یک پیچ دقیقا در کنار خیابان قرار گرفته بود که متعلق به دو ماه گذشته می باشد و اخیرا تصاویر آن در صفحات مجازی منتشر شده است.

با این وجود،اخیرا توسط کارکنان شهرداری این منطقه،چراغ برق را از جای خود خارج نموده اند.

این طراحی یقینا شاید یکی از احمقانه ترین طراحی های قرن باشد که توسط کارکنان شهرداری در این قسمت از یک خیابان جایگذاری شده اند.همچنین خوشبختانه این طراحی کاملا اشتباه ، تلفات جانی را در پی نداشت.

قرار گرفتن تیر چراغ برق وسط خیابانی در لندن

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 1 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف