نمناک ورزشفوتبال ممنوعیت حضور رفیعی و رحمانی در تیم ملی !
تیم ملی ، تیم ملی فوتبال ایران
جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح تأکید کرد که دو بازیکن سرباز تراکتورسازی حق همراهی تیم ملی فوتبال ایران را ندارند. او همچنین از فدراسیون خواست که از این بازیکنان حمایت نکند.
تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1395

ممنوعیت حضور رفیعی و رحمانی در تیم ملی !

سردار موسی کمالی درباره درخواست افشین پیروانی برای بخشیده شدن سروش رفیعی و بختیار رحمانی جهت حضور در اردوی تیم ملی عنوان کرد:هیچ تغییری در وضعیت بازیکنانی که با جعل و دسیسه،کارت پایان خدمت گرفته اند و کارت شان ابطال شده است، به وجود نیامده و این بازیکنان همچنان قادر به همراهی تیم ملی نیستند.

وی درباره اینکه فدراسیون فوتبال در این باره درخواستی داشته و با ستاد کل نیروهای مسلح صحبتی کرده است، اظهار داشت:تماس هایی گرفته شده اما حرف من این است که هر روز نباید این موضوع را مطرح کنند. ما یک بار گفتیم این بازیکنان دچار تخلف شده اند و نمی توانند تیم ملی را همراهی کنند. جامعه نمی پذیرد که بین این بازیکنان و افراد عادی تبعیض وجود داشته باشد. آنهایی که به قوانین احترام نگذاشتند باید تاوان آن را پس دهند. این بازیکنان نیز همانند مردم عادی هستند.

سردار کمالی

 کمالی ادامه داد:همین که به این بازیکنان اجازه داده شد در تیم های باشگاهی به میدان بروند و فوتبال بازی کنند بزرگترین لطف در حق آنهاست و بیشتر از این بنا نیست که به آنها کمکی شود و رحمانی و رفیعی نمی توانند تیم ملی را همراهی کنند. 

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح درباره اینکه گفته شده چگونه این بازیکنان در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفتند اما برای حضور در تیم ملی به آنها مجوز داده نشده است، گفت:تیم های نظامی یگان محل خدمت این نفرات است، یگان محل خدمت هر کجا که باشد آنها باید در آنجا حضور داشته باشند اما تیم ملی بحث مامور کردن سرباز است. اگر فردی عادی تخلفی کند ما او را به دستگاه های دولتی و خارج از نیروهای مسلح مامور نمی کنیم. این بازیکنان مرتکب جرم شدند و در یگان خدمتی خود در حال گذراندن خدمت سربازی هستند. 

کمالی درباره اینکه مهدی تاج گفته بود یکی از اولویت هایش در فدراسیون فوتبال حل مشکل بازیکنان سرباز است، تصریح کرد:از مسئولان ذیربط از جمله فدراسیون فوتبال تقاضا می کنم از بازیکنان متخلف، «این همه» حمایت نکنند. بحث ما این است که آنها هم با توجه به تخلف این بازیکنان این موضوع را پیگیری کنند نه اینکه به جای این کار دست به حمایت بزنند. 

وی درباره اینکه آیا خدمت حسین ماهینی به پایان رسیده است، گفت:حدود سه ماه از خدمت این بازیکن مانده است و اواسط مرداد ماه سال جاری خدمت او به پایان می رسد. 

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح درباره مهرداد پولادی خاطرنشان کرد:وضعیت او تغییری نکرده و باید به ایران بیاید و به خدمت سربازی بود.

ممنوعیت حضور رفیعی و رحمانی در تیم ملی !

ممنوعیت حضور رفیعی و رحمانی در تیم ملی !
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 5
برگرفته از ورزش3/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف