نمناک ورزشفوتبال احتمال غیبت وحید امیری در دربی 83
وحید امیری ، وحید امیری در دربی 83
با مصدومیت شدید وحید امیری و درد زانویش هنوز معلوم نیست که او به دربی 83 برسد یا نه اما احتمالا وحید امیری غایب پرسپولیس در دربی 83 باشد .
تاریخ انتشار : 23 شهریور 1395

وحید امیری به دربی 83 میرسد؟

وحید امیری در دیدار چین - ایران دچار مصدومیت شد تا حدی که قادر به ادامه بازی نبود، از این رو این بازیکن برای مشخص شدن میزان شدت مصدومیتش باید از پای خود MRI بگیرد.

وحید امیری با شرایطی که دارد به احتمال بسیار زیاد غایب بزرگ پرسپولیس در دربی 83 خواهد بود. با وجود اینکه کادرپزشکی پرسپولیس از وضعیت این بازیکن ابراز رضایت و اظهار امیدواری کرده که او بتواند در دربی 83 به میدان برود، اما بازی کردن او در این مسابقه به نوعی ریسک بزرگی محسوب می شود.


وحید امیری

وحید امیری غایب دربی 83 ؟


امیری در تمرین روز گذشته (دوشنبه) پرسپولیس موقع نرم دوی دردی در زانویش احساس کرد و این در حالی است که زانوی او همچنان تورم دارد. در این شرایط نمی توان تصور کرد که او روز جمعه بتواند در یک بازی فوق العاده سنگین به میدان برود. از طرفی برانکو ترجیح می دهد در این مسابقه در مورد یکی از بهترین بازیکنان تیمش ریسک نکرده و از او بخواهد دوران درمانی خود را طی کند.

شماره 19 پرسپولیس همچنان روز دو جلسه فیزیوتراپی می کند تا هر چه زودتر شرایط تمرین کردن را پیدا کند و با وضعیتی که او دارد احتمالا بتواند در بازی با سپاهان به میدان رود در غیر اینصورت امیری خود را برای بازی حساس تیم ملی مقابل ازبکستان آماده خواهد کرد.

احتمال غیبت وحید امیری در دربی 83

احتمال غیبت وحید امیری در دربی 83
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 3
برگرفته از تسنیم -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف