نمناک فرهنگ و هنرموسیقی همایون شجریان از وضعیت جسمانی پدر خبر داد
همایون شجریان ، خواننده موسیقی سنتی
همایون شجریان خواننده موسیقی سنتی و پسر استاد محمدرضا شجریان از وضعیت جسمانی پدرش خبر داد و حال او را خوب اعلام کرد.

همایون شجریان از وضعیت جسمانی پدرش گفت

درپی برخی شایعه های مطرح شده درباره حال استاد محمدرضا شجریان و نگرانی علاقه مندان و جامعه فرهنگی نسبت به این اخبار، همایون شجریان توضیحاتی درباره حال پدرش ارائه کرد.

'همایون شجریان' خواننده موسیقی سنتی ایران معتقد است زیر سایه محمدرضا شجریان بودن برای او همیشه سرشار از لطف و نعمت بوده و حال پدرش نیز از سه چهار ماه پیش بهتر است.

 
همایون شجریان' که در استرالیا به سر می برد در گفت وگو با تارنمای رادیو 'اس.بی.اس' تصریح کرد:زیرسایه استاد شجریان بودن جذاب است و این زیرسایه استاد بودن دو اتفاق را رقم زده است.
 
همایون شجریان

همایون شجریان و پدرش

  
وی گفت:این شرایط، کار را بیشتر مورد توجه قرار داده که بخشی کمک کننده بوده و بخشی نیز کار من را سخت تر کرده است، چون توقع مردم را بالاتر برده و اجازه اشتباه را کمتر می دهد.
 
همایون شحریان گفت:اما جذابیت زیر سایه استاد شجریان بودن برای شخص بنده همیشه سرشار از لطف و نعمت است.
 
وی که آلبوم هایی با سبک های متفاوتی چون 'نسیم وصل'، 'شوق دوست'، 'ناشکیبا'، 'نقش خیال'، 'با ستاره ها'، 'شب جدایی'، شوق نامه' و 'آرایش غلیظ' را در کارنامه کاری خود دارد، در مورد وضعیت سلامتی 'محمدرضا شجریان' استاد پیشکسوت آواز ایران که از ماه ها پیش به دلیل ابتلا به یک بیماری سخت، تحت درمان و معالجه بسر می برد، گفت:حال پدرم از سه چهار ماه قبل بهتر است.
 
وی گفت:حال استاد شجریان به نسبت چند ماه قبل که خطرناک بود بهتر است و امیدوارم روند بهبودی ادامه داشته باشد و این روند متوقف نشود.
همایون شجریان

همایون شجریان پسر استاد محمدرضا شجریان

کنسرت هوای گریه همایون شجریان

 موسیقی سنتی ایران هفته جاری بار دیگر به مذاق آن سوی مرزها خوش آمد و 'هوای گریه' همایون شجریان در شهرهای مختلف استرالیا با تجلیل و استقبال کم نظیر علاقمندان به موسیقی ایرانی همراه شد.
 

کنسرت هوای گریه همایون شجریان به ترتیب در شهر های پرت، بریزبن، سیدنی و ملبورن استرالیا برپا و اجرا شد.

این کنسرت ها که پیش مقدمه ای برای برگزاری هفته دوستی ایران و استرالیاست با هدف دیپلماسی عمومی به واسطه هنر و فرهنگ است از 20 تا 26 فوریه در شهر ملبورن و 6 تا 12 مارس در سیدنی برگزار می شود.

همایون شجریان به همراه تعدادی از نوازندگان مطرح موسیقی ایرانی تور کنسرت «هوای گریه» را از چند ماه پیش در تهران، شهرستان ها و چند کشور دیگر به صحنه برده بود.

همایون شجریان از وضعیت جسمانی پدر خبر داد

همایون شجریان از وضعیت جسمانی پدر خبر داد
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از ایرنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف