نمناک اخبارجامعه وضعیت پرونده ضرب و شتم مامور پلیس و نماینده مجلس
وضعیت پرونده ، پرونده درگیری
وضعیت پرونده ضرب و شتم مامور پلیس راهور مستقر در فرودگاه مهرآباد توسط یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی را در این مطلب بخوانید.
تاریخ انتشار : 21 مهر 1396

وضعیت پرونده درگیری پلیس و نماینده مجلس

سرهنگ محمد ترحمی رئیس اداره حقوقی راهور ناجا در مورد آخرین وضعیت پرونده توهین و ضرب و شتم مامور پلیس راهور مستقر در فرودگاه مهرآباد توسط یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:شعبه 3 بازرسی دادسرای کارکنان دولت از مجلس شورای اسلامی استعلامی در خصوص رفتار نماینده و انطباق آن با شرح وظایف کرده و منتظر پاسخ مجلس است. رئیس اداره حقوقی راهور ناجا تصریح کرد:در حال حاضر پرونده در دادسرای کارکنان دولت است و پلیس هم تا احقاق حق مأمور خود و اخذ حکم، دادنامه پرونده را دنبال خواهد کرد.

این مقام ارشد حقوقی پلیس با اعلام این مطلب که مقابله، برخورد و ضرب و شتم مامور پلیس در حین اجرای ماموریت جزو جرائم غیرقابل گذشت است، خاطرنشان کرد:جنبه عمومی جرم هم در این پرونده بررسی خواهد شد. لازم به ذکر است که در 9 مرداد سال جاری یکی از ماموران پلیس راهور تهران بزرگ مستقر در فرودگاه مهرآباد مورد ضرب و شتم یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

بر اساس گزارش، این نماینده قصد ورود به منطقه ویژه فرودگاه را داشت که به دلیل نداشتن مدرک شناسایی، مامور پلیس مانع از ورود وی می شود؛ بعد از چند دقیقه این نماینده وارد منطقه ویژه فرودگاه شده و به محض ورود به سمت مأمور پلیس راهور رفته و وی را مورد ضرب و شتم قرار می دهد.

وضعیت پرونده

درگیری مامور پلیس و نماینده مجلس 

سردار اسکندر مومنی جانشین فرمانده ناجا در 18 مهر 96 در حاشیه مراسم افتتاح 35 مرکز مانیتورینگ در پاسخ به پرسشی درباره آخرین پیگیری های پلیس در خصوص احقاق حق مامور راهور گفت:متأسفانه هرچند چنین مواردی کم بوده اما بسیار تلخ است و پلیس از طریق مراجع قانونی پیگیر این قضایاست؛ این گونه موارد حتی یک موردش هم زیاد است و پلیس با شدت این موارد را پیگیری خواهد کرد.

وضعیت پرونده ضرب و شتم مامور پلیس و نماینده مجلس

وضعیت پرونده ضرب و شتم مامور پلیس و نماینده مجلس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از خبرگزاری فارس/ی
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف